Kalbimin Sahibi Star Tv’de Başlıyor!

Dizi, Tv 25 Mart 2011
1311

Star Tv’de 28 Mart Pazartesi günü saat:10’da yepyeni bir Pembe dizi başlıyor..Yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran Meksika dizisi Kalbimin Sahibi (Soy Tu Duena), şimdi de Türkiye’de Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 10:00’da izleyicisiyle buluşacak.
Meksika, Amerika, Sırbistan, Karadağlar, Arnavutluk, Porto Riko, Polonya, Litvanya, Slovenya, Bosna Hersek, Macaristan, Makedonya, Hırvatistan, Bulgaristan, Estonya ve daha birçok ülkede yayınlanan yada bu yıl içinde yayınlanacak olan pembe dizi, Türkiye’de ise ilk defa ekrana gelecek.
Filmin Konusu

Valentina Villabla, aileden varlıklı, Meksika’da teyzesi Isabel, dadısı Benita ve kıskanç kuzeni Ivana ile birlikte, hayatı yaşamayı seven güzel bir kadındır.

Valentina, nişanlısı Alonso ile evlenip çok mutlu olacağını düşünmektedir. Oysaki Alonso sadece para meraklısı bir insandır ve Valentina’nın kuzeni Ivana ile gizli bir aşk yaşamaktadır. Ivana ve Alonso, Valentina’nın servetini ele geçirip birlikte ülkeden kaçmak için planlar yaparlar ama Alonso, Ivana’yı da yarı yolda bırakır.
Gerçekleri öğrenen Valentina’nın hoşgörülü, mantıklı, sağduyulu halinden eser kalmaz. Bambaşka bir kadın haline gelmiştir artık. Kibirli, hoşgörüsüz ve soğuk…

kalbimin_sahibi_star
Valentina, tüm olaylardan sonra her şeyi geride bırakıp Las Cascabels’de arazi içinde bir malikane satın alır. Bundan sonra hayatına girecek Jose Miguel ile de burada tanışır. Jose yan evde annesi Leonar ve babası Federico ile birlikte yaşamaktadır. Çevredeki insanlar zamanla Valentina’dan nefret etmeye başlarlar. Çünkü herkes malikanenin zalim kahyası, insanlar tarafından hiç sevilmeyen Rosendo’yu Valentina’nın yönlendirdiğini düşünmektedir.
Valentina ve Jose her ne kadar farklı karakterler olsa da, Ivana ve Rosendo’nun kötülüklerine rağmen aralarında bir yakınlaşma olması kaçınılmazdır.
Kalbimin Sahibi Oyuncular

kalbimin_sahibi_dizisi_oyuncular
Lucero:Valentina
Jose Miguel:Fernando Colunga
Ivana:Gaby Spanic
Alonso:David Zepeda
Isabel:Silvia Pinal
Rosendo:Sergio Goyri
Benita:Ana Martin
Federico:Erik Del Castillo
Leonor:Jacqueline Andere
Ernesto:Julio Aleman
Horacio:Eduardo Capetillo
Kalbimin Sahibi Kim Kimdir?
VALENTİNA VILLALBA: İyi eğitim almış, zengin, güzel ve genç bir kadındır. Her ne kadar içinde yaşadıklarından dolayı sert gözükse de Jose onun kalbinin içini görmeyi başarır.
JOSE MIGUEL MONTESINOS: İyi bir evlat, iyi bir arkadaştır ve iyi bir insandır. Bu yüzden her şeye güzel yönünden bakar. Hayatında yeni bir başlangıç yapmak için babasının malikanesinde çalışmaya başlar.
IVANA DORANTES: Valentina’nın hep kendinin düşünen, kıskanç kuzenidir. Yaptığı planlarla Valentina’nın olan her şeyi elinden almak için uğraşır.
ISABEL AYALA: Valentina’nın teyzesidir. Jose’un babası Federico’ya âşıktır.
ROSENDO GAVILAN: Valentina’nın malikanesinde kahyalık yapmaktadır. Soğukkanlı, vurdumduymaz ve çıktığı yoldan asla dönmeyen bir karaktere sahiptir.
ALONSO PENALVERT: Valentina’nın nişanlısı, Ivana’nın sevgilisidir. Ivana ile Valentina’nın servetini ele geçirmek için sürekli planlar yaparlar. Emlakçıdır.
BENITA : Valentina’nın dadısıdır. Sevgi dolu dürüst bir kadındır. Kendi çocuğu olmadığı için doğduğundan beri tüm sevgisini Valentina’ya vermiştir.
FEDERICO MONTESINOS: Yakışıklı ve sert mizaçlıdır. Jose’nin babasıdır. Oğluna çok düşkündür. Hastalığı ilerlemiştir. Ömrünün son zamanlarını malikanesinde geçirmek istemektedir. Evli olmasına rağmen yıllardır Valentina’nın teyzesi Isabel’e aşıktır.
LEONOR MONTESINOS: Çok güçlü bir karaktere sahiptir. Jose’nin annesi, Federico’nun eşidir.
ERNESTO GALEANA: Valentina’nın Mexico City’deki avukatıdır.
HORACIO: Yakışıklı, arkadaş canlısıdır. Jose’nin çocukluk arkadaşıdır. Sandra ile nişanlı olmasına rağmen Ivana’nın tekrar Valentina’nın yanına gelmesiyle ona karşı bazı hisler beslemeye başlamıştır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kalbimin Sahibi Star Tv’de Başlıyor!” Konulu yazıdaki yorumlar

  • gonca

    diziyi istiyorum gerııııı

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar