Ünlülerden Vogue Dergisine Çok Özel Pozlar

Aktüel, manset 02 Mart 2011
889

Vogue dergisi birinci yılının şerefine sayfasında ünlülerin çok özel pozlarına yer verdi..Acun Ilıcalı,Huysuz Virjin,Asena,Nebahat Çehre,Wilma Elles ve Hande Yener poz veren ünlüler arasında….

Seyfi Dursunoğlu

huysuz-virjin-vogue

Haberlerde siyasetçilerin birbirlerine ettiği iltifatları dinleye dinleye ben de cüretkâr birine dönüştüm! Herkesin emekli olduğu 40’lı yaşlarda o memurluğu bıraktı.

Kendine yeni bir iş, yeni bir kimlik yarattı. Aykırı karakter Huysuz Virjin’i, istisnasız bütün topluma sevdirdi, benimsetti. şovlarında tabuları yıkarken sataşma sınırlarını aştı ama saygınlığını asla yitirmedi. “En büyük sorunumuz eğitim” dedi ve tüm mal varlığını bir eğitim vakfına bağışladı. 79 yaşına gelen Huysuz Virjin ve Seyfi Dursunoğlu, Türkiye’nin cüret ikonları.

nebahat-cehre
Nebahat Çehre
Nikahımdan bir hafta önce, ortadan kayboldum! Yaptığım her işin beni mutlu edip etmediğine baktım. Gerekirse bunun için daha güzel bir yaşamdan feragat ettim 15 yaşında Türkiye Güzeli olarak hayata cüretkâr bir giriş. Filmler, filmler derken, Yılmaz Güney’le patırtılı bir evlilik. 80’lerde sinemaya veda… Arada oyunbozan kalbiyle inatlaşma ve bir ameliyat. Ve uzun bir inzivadan sonra fırtına gibi geri dönüş. 60’lı yıllarda filmleriyle hayatımıza girmişti, şimdi 60’larında ve oyunculuğuyla, fiziğiyle zamana meydan okuyor.

asena-vogue
Asena
Benim mesleğimi yapmaya herkes cesaret edemez ama ben herkesinkine cesaret ederim Kendine has dinamik ve agresif dansıyla dansözlüğe yeni, artistik bir boyut getirdi. Hesapsız kitapsız ve meydan okuyarak yaşadı. Dobra dobra konuştu. Katıldığı programlarda şarkı söylemesi cüretkar bulunuyordu, daha ileri gitti, yepyeni bir imajla albüm bile çıkardı.

acun-ilicali-vogue

Acun Ilıcalı
Çocukluğumdan beri oyun oynamak istedim. şimdi hem oyun oynuyor, hem oyun oynatıyor hem de para kazanıyorum Evet bir zamanlar belki sizden daha iyi olmayan ıngilizce’siyle dünyayı gezdi ve para kazandı. Evet belki sizin de aklınıza gelebilecek bir yarışma yaptı ve para kazandı. Evet siz nasıl olduğunu anlamadan o bir numaralı şov programı yapımcısı oldu. Çünkü hepsine hepinizden önce cüret etti.

hande-yener-vogue
Hande Yener
Benim cüretim, tezgahtarken, bir yıldız olmaya karar vermek Kim 30 yaşından sonra pop yıldızı olmaya kalkışır? Zirvedeyken hangi şarkıcı müzik tarzını ve imajını tamamen değiştirmeyi göze alır? Krizin müzik sektörünü vurduğu bu dönemde kim kazandığını imajına harcar? Cevabı bir Hande Yener şarkısında mı arasak? “Her delinin bir sebebi var…”

wilma-elles-vogue
Wilma Elles
Yabancı bir ülkede, böyle karmaşık bir karakteri canlandırmaya cüret ettim. Çünkü özgüvenli yetiştim Almanya, Kanada ve Los Angeles’ta aldığı onca oyunculuk eğitiminin ardından “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden gelen teklif üzerine Türkiye’ye yerleşti. Bir ay içinde Türkçe öğrendi. Sırf, şu an yaklaşık 20 milyonun nefret ettiği Carolin rolünü oynamak için.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ünlülerden Vogue Dergisine Çok Özel Pozlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7560
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1158

Sponsor Bağlantılar