Acun Ilıcalı’nın Süpriz Sitesinde Neler Olacak?

Aktüel 04 Nisan 2011
878

Acun Ilıcalı süpriz bir site açacağını açıkladı.Açacağı sitedeki hedefi ise dünyada ilk 10’a girmek.Yeni bir site kuruyorsunuz değil mi?
Son 5 yılda Türkiye’de internet kullanıcısı 14 milyondan 33 milyona çıkmış. Ama eğlenceli, her şeyden biraz sunan bir site yok.
Şu an Show TV gücünde bir site kuruyorum. Geleceğim nokta en çok tıklanan sitenin 10 katı ve bunu üç ayda yapacağım. 10 milyon ziyaretçi hedefliyorum, 7 milyon da üye… Amacım dünyada ilk 10’a girmek. Çok zor değil. Aylardır ekip geceli gündüzlü çalışıyor.

Neler olacak bu sitede?
Süper Lig maçlarının üç dakikalık özetlerini aldım. Maçlardan 45 dakika sonra sitede olacak. Sadece haberler olacak, iddialar değil. Günde 8 saat Survivor’dan yayın yapılacak. Nihat Doğan uyanırken izleyeceğiz. Aref sokak şovları yapacak. Sefa yeni bir gösteri için hazırlık yapıyor. Bir de yarışma yapacağım. Birincileri Survivor’cıların yanına tatile göndereceğim, 5 gün. Para kazanma derdinde değilim ama sitenin değeri 500 milyon liraya yükselirse de şaşırma!

Acun-ilicali
Ne olmayacak?
Bunu iyi sordun. Ukalalık, küstahlık, küfür, gereksiz cinsellik olmayacak, ailecek de rahatlıkla girilebilecek siteye. Öbür tarafın müşterisi belli, bir de bizimkini görelim. İyilerin sayısı kötülerden fazla bunu ispatlayacağım, az kaldı.
Nazenin Tokuşoğlu / Habertürk

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Acun Ilıcalı’nın Süpriz Sitesinde Neler Olacak?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • emine

  Enteresan bi çalışma çıkacak ortaya, o kesin 🙂
  Acun yaparsa iddialı ve seyirlik bir iş olacaktır. Merakla beklemedeyiz…

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7441
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1067

  Sponsor Bağlantılar