Gülben Ergen’in Ev Yapımı İksiri Termosta Saklı

Diyet ve Zayıflama 11 Nisan 2011
866

Gülben Ergen’in kiloları ile başı dertte..Geçtiğimiz günler de uykusuzluk sıkıntısı çektiğinden dolayı medyada yer alan Gülben Ergen!in  şimdiki sıkıntısı ise kiloları..Önce oğlu Atlas’ı, birkaç yıl sonra ikizleri Güney ve Ares’i doğuran Gülben Ergen de kilolarıyla başı dertte olan ünlüler kervanına katıldı.
Ancak güzel sanatçı, eski formuna kavuşmanın yolunu buldu. Önceki gün Bebek’teki Happily Ever After’da yakın bir arkadaşıyla buluşan Ergen’in elindeki mavi termos dikkat çekti. Arkadaşıyla oturduğu kafede sık sık bu termostan bir şey içen Ergen, gazetecilerin merakını dirdirmek için gereken açıklamayı yaptı.

EV YAPIMI İKSİR
Mavi termosun içinde ev yapımı diyet çorba bulunduğunu belirten Ergen, “Bu çorba ile eski formuma kavuşacağım” diye konuştu. Ergen, mekandan ayrılırken termosunu göstermeyi ihmal etmedi.

gulben_diyet

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gülben Ergen’in Ev Yapımı İksiri Termosta Saklı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1401

Sponsor Bağlantılar