Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Mavi Jeans Reklamı

Aktüel 08 Nisan 2011
1048

Mavi Jeans’ın yeni reklam filmi çok yakında Modada Jean rüzgarı! Çok Mu Çok Esiyoruz?sloganıyla ekranlarda olacak..Markanın yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ’a çekimlerde Brezilyalı model Guisela Rhein eşlik etti. İki gün süren reklam filmi çekimlerinin çok keyifli geçtiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ,”Ekiple birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Bir oyuncu olarak içinde yer almaktan heyecan duyduğum senaryolarla karşıma çıkıyorlar. Jean giymek benim için zaten vazgeçilmez, bu filmde bol bol giydim. Özel hayatımda araba kullanmayı çok seviyorum, çekimler sırasında, bir gece boyunca, araba kullandım.Her şey çok doğal geliştiği için, ben de rahat ve kendim gibiydim. Filmin arkasında, çok başarılı, dünya çapında profesyonel bir ekip var. Görüntüsüyle, hikayesiyle, müziğiyle ve esprileriyle bu film çok konuşulacak” dedi.

mavi_jeans_kivanc_tatlitug

Senaryosunu Ali Taran’ın yazdığı, yönetmenliğini Cemal Alpan’ın yaptığı reklam filminin çekimleri, Maslak, Beşiktaş tünel hattında ve Sapphire’in 47’inci katında gerçekleşti. İki aylık bir casting çalışması sonrasında seçilen Guisela Rhein, çekimler için Türkçe dersi aldı. Stil danışmanlığını dünyaca ünlü Carlo Alberto Pregnolato’nun yaptığı reklam filminin müziğiyse Jinlehouse-Ömer Ahunbay tarafından özel olarak hazırlandı.

Haber: Senem Aydın

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Mavi Jeans Reklamı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7440
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1066

Sponsor Bağlantılar