Peker Açıkalın’ın Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor..

Aktüel 15 Nisan 2011
925

Oyuncu Peker Açıkalın yaşadığı tartışma olayından sonra fenalık geçirerek hastaneye kaldırıldı..Hastaneye kaldıran ve birkaç kez kalbi duran Peker Açalın’ın durumu ciddiyetini koruyor.
Rahatsızlanarak Kadıköy Şifa Hastanesi’ne kaldıran Peker Açıkalın’ın doktorundan şu açıklama yapıldı:

“Hastamız Peker Açıkalın bir tartışma sonrası fenalaşıp düştüğü ifadesi ile özel araç ile hastanemiz Kadıköy Şifa Hastanesi Acil servisine getirildi. İlk muayenesinde solunumu ve dolaşımı yoktu, tansiyonu alınamıyordu. Siyonoze idi monitorize edildi. Ventriküler fibrilasyon da olduğu tespit edildi. Mavi kod verilip kalp ve solunum canlandırma işlemi (CPR)?ne başlandı.

peker-acikalin
Yapılan uzun müdahale sırasında kalbi birkaç kez durdu ve elektroşokla geri döndürüldü. Müdahale sırasında daha önceki hastalığı hakkında kardiyoloğundan bilgi alındı. Yapılan müdahale ve tetkikler sırasında Miyokard Enfaktüsü geçirdiği anlaşıldı. Acil koroner angiografi gerektiği düşünüldüğünden Koşuyolu Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi ile görüşüldü. Gerekli müdahalenin yapılabilmesi için Kadıköy Şifa Hastanesi kardiyoloğu eşliğinde ambulansımızla sevk edildi”.
Hürriyet

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Peker Açıkalın’ın Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7623
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1204

Sponsor Bağlantılar