Ali Taran Ayşe Özyılmazel Aşkı Doğru Çıktı..Evleniyorlar!

Aktüel 30 Haziran 2011
536

Geçtiğimz günlerde eşi Selma Taran’dan ayrılan ve her an evlenebilirim diyen Ali Taran’ın Cuma (1 Temmuz) günü gazeteci Ayşe Özyılmazel ile evleneceği ortaya çıktı.
Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel, cuma günü Bodrum’da kiraladıkları villada nikah kıyacak. Yılmazel nikahta Vakko imzalı gelinlik giyecek. Ali Taran 60 , Ayşe Özyılmazel ise 32 yaşında.
Ayşe Özyılmazel twitter’a kısa bir not yazarak sürpriz evlilik kararını anlattı: “Birileri zaten hep konuşur. Ben mutlu olmayı seçiyorum. Bu kadar.”

ali_taran_ayse_ozyilmazel
Ayşe Özyılmazel köşe yazdığı Sabah gazetesine özel olarak, evlilik kararıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Daha öncesi yok. Hiç yok. Ali’yle tanıştık. 25 Mayıs 2011, İstanbul… Görüşmeler, konuşmalar, özlemeler, kavuşmalar… Allah biliyor ne bir plan, ne bir program. Sadece gerçekler, hayaller, dualar… Koskoca bir 20 gün yaşadık, doğduk. 1 Temmuz 2011, Bodrum… Saat 19.30. Evleniyoruz. Yanımızda vazgeçilmezlerimiz…”

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ali Taran Ayşe Özyılmazel Aşkı Doğru Çıktı..Evleniyorlar!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
341
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
445

Sponsor Bağlantılar