Sinyore Monica Terese Harika Kostümü İle Göz Kamaştıracak..

Moda 20 Haziran 2011
1022

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl’da konuk oyuncu olacak ve harika kostümü ile göz kamaştıracak..
* Halit Ergenç ile Bergüzar Korel üç yıl sonra aynı sette buluştu. Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç gibi isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla reyting rekorları kıran ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin çarşamba yayınlanacak sezon finalinde Bergüzar Korel de rol alıyor.

* Daha önce Korel’in başrol oyuncusu Meryem Uzerli’yi kıskandığı iddia edilmişti. Dizideyse Korel, güzelliği başka kadınları kıskandıran dul bir kadını canlandırıyor.
* İstanbul’da yaşayan Venedik Kralı’nın oğlu Alvise Gritti’nin, eşini yeni kaybeden kız kardeşi Sinyore Monica Terese rolüyle kamera karşısına geçen Korel, rolü için İtalyanca dersi de aldı.
* Dizinin son bölümünde Hatice Sultan, sarayında vereceği davet için hazırlık yapıyor. Sultan Süleyman’ın hazır bulunacağı yemeğe, Gritti ve kız kardeşi de davetli.
* Eşini yeni kaybeden Gritti’nin kardeşi Sinyore Teresse, oldukça güzel, Avrupalı bir kadın. Onun güzelliği başta Hatice ve Hürrem Sultan olmak üzere, haremdeki bütün kadınları rahatsız ediyor.
Sinyore Monica Terese Göz Kamaştıran Kostümü

 sinyore-monica

sinyore-monica-1

sinyore_monica_terese


Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sinyore Monica Terese Harika Kostümü İle Göz Kamaştıracak..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar