Ali Sunal-Gökçe Bahadır Nikah Görüntüleri

Aktüel 22 Temmuz 2011
1700

Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu oğlu Ali Sunal ile yine oyuncu Gökçe Bahadır uzun süren birlikteliklerini evlilikle nihayetlendirdi.Çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı.
Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi’ndeki Cafe Port Bar ve Restarunat’ta düzenlenen nikaha, çift aileleri ve yakın dostları katıldı. Bodrum Belediyesi’nden nikah memuru Ümmühan Yurt’un kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı. Çift nikah memurunun sorusuna “Evet” cevabını verdikten sonra, Gökçe Bahadır, Ali Sunal’ın ayağına bastı. Nikah memuru evlilik cüzdanını Gökçe Bahadır’a verdi.


Nikahın kıyılmasının ardından tören alanında duygulu anlar yaşandı. Ali Sunal, annesi Gül Sunal’ı kucakladı. Gökçe Bahadır da nikah sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı. Nikah törenine Pınar Altuğ, Yağmur Atacan çifti kızları Su’yla, Dolunay Soysert ve eşi Sinan Tuzcuoğlu, Ceyda Düvenci eşi Engin Akgün ve minik kızları Melisa, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu da katıldı.
Ali Sunal eşi Gökçe Bahadır ve davetliler, nikahın ardından feribotla Yunanistan’ın Kos Adası’na gitti.

gokce_bahadir_ali_sunal_dugun

 gokce-ali-dugun

ali_sunal_gokce_bahadir_dugun

gokce_bahadir_gelinlik


Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ali Sunal-Gökçe Bahadır Nikah Görüntüleri” Konulu yazıdaki yorumlar

 • nursel

  noluvecek gali bu ünlüle hep boşanma hep güslük gali paramı bulduk goca boşeycek gali

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7612
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1196

  Sponsor Bağlantılar