Yeliz Kuvancı’nın Yeni Dizisi Seni Bana Yazmışlar..

Aktüel, Tv 10 Temmuz 2011
1061

Atv ekranlarında yepyeni bir romantik komedi dizisi başlıyor..Başrollerini Issız Adam filmiyle tanıdığımız Cemal Hünal ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle hayran kaldığımız İnci Hoca yani Yeliz Kuvancı paylaşıyor..
Dizi’nin diğer oyuncuları ise Ali İl, Dilşad Çelebi, Sezgi Mengi, Erdem Akakçe ve Gökçe Sezer.Dizinin konusuna gelince; En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkeğin hikayesini anlatan dizinin konusu şöyle: Zeynep Yalçın’a aşık, Mehmet de Burcu’ya.İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir.

yeliz_kuvanci

İşte Zeynep ve Mehmet’in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet’in ortak bir hedefi vardır… Yalçın’la Burcu’yu ayırmak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeliz Kuvancı’nın Yeni Dizisi Seni Bana Yazmışlar..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar