İşte Malkoçoğulların’dan Bali Bey Burak Özçivit

Aktüel, Dizi 28 Ağustos 2011
1599

Küçük Sırlar dizisi’nin bitmesiyle Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl’a transfer olan Burak Özçivit dizide Kanuni Sultan Süleyman’ın fedaisi Malkoçoğlu’nu canlandıracak..
Tüm boş vakitlerinde at binmeye gittiğini ve kılıç dersleri aldığını söyleyen Özçivit, tarihte padişahların en güvendiği aile olan Malkoçoğulları’ndan Bali Bey’i canlandıracağı için heyecanlı olduğunu söylüyor:

bali_bey
“Bali Bey, Malkoçoğlu sülalesinden geliyor. Malkoçoğlu gerçek bir Türk beyi ve bir kahramandır. Malkoçoğulları, 7 yaşından itibaren at üzerinde büyürler. Kılıç onların vücudunun bir parçası gibidir. Bali Bey, büyük komutandır. Padişahın savaştaki sağ koludur. Bu rolün altından kalkmak için çok çalışıyorum. Fetihler yapmaya geldim.”
Tatil yapmamasına rağmen Edirne’nin uçsuz bucaksız ovalarında kafasını boşalttığını söyleyen Özçivit, “Öyle bir ortam var ki, kendimi 1500’lü yıllarda hissediyorum. Ağustos sıcağında deri savaş kıyafetleriyle saatlerce at üstünde kılıç sallamak hiç kolay değil. Sahneler için Halit ağabey ve Okan bana hep destek oluyor” diyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İşte Malkoçoğulların’dan Bali Bey Burak Özçivit” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Burak Kurtoglu

  YENGEÇ Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin! Bugün işte öyle bir gün #twitburc

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7612
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1196

  Sponsor Bağlantılar