Kanal D 2011 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Aktüel, Tv 24 Ağustos 2011
847

Kanal D her yıl yaptığı yeni sezon tanıtım fragmanı yayınladı.Kanal D yeni sezona 5 Eylül’de giriyor..Birbirinden harika yeni diziler ve showlarla yeni sezona hazırlanan Kanal D’nin 2011 yeni sezon fragmanı’da Kanal D kadar renkli…2011-2012 sezonunun konsepti “Renkli Hayat Müzikali”Kanal D tanıtım filminin bu seneki konsepti müzikal “Renkli Hayat Müzikali”. Filmde, Kanal D’nin 50 ekran yüzüyle bir müzikal shovu gerçekleştirildi. Fame müzikalinin melodisinden uyarlanarak her dizi ve program için özel yazılmış satırlardan oluşan “Renkli Hayat” şarkısı filmin en ilgi çekici özelliklerinden biriydi. Her ekip sözlerdeki kendine ait satırda, kendi koreografisini gerçekleştirdi.

kanal_d

Çekimler 5 günde tamamlandı, 100 kişi görev aldı“Renkli Hayat” filminin çekim setinde, 100 kişilik bir ekip görev aldı. Filmin yönetmenliğini, geçen sene olduğu gibi bu yıl da ünlü reklam filmleri ve klip yönetmeni Murad Küçük yaptı. Deniz Marşan ve Başak Fransez’in stylinglerini yaptıkları ve Tan Sağtürk’ün kareografisini hazırladığı “Renkli Hayat” filminin çekimleri Orion Stüdyoları’nda gerçekleşti ve 5 günde tamamlandı.

Kaynak: Kanald.com.tr

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kanal D 2011 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7612
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1196

Sponsor Bağlantılar