Selman Okumuş Tüm Kanalları Solladı…

Aktüel 21 Ağustos 2011
1260

Ezbere Kuran’ı Kerim okumada Dünya şampiyonu olan Selman Okumuş herkesi solladı.Nihat Hatipoğlu’nu ATV’ye kaptıran Star TV yerine öyle bir isim buldu ki izleyicileri ekran başına kilitledi.
Selman Okumuş, Star’da yaptığı Mukabele programı ile dillerde. Her gün saat 11.00’de imamlık yaptığı Tophane’deki Kılıç Ali Paşa Camii’nden yayın yapan Selman Okumuş, diğer kanallardaki Ramazan programlarına fark atıyor.Kadın cemaatin katıldığı Mukabele Star TV ekranlarından her gün canlı olarak yayınlanıyor. Muhteşem sesi ve yorumu ile Kuran’ı Kerim okuyarak programa başlayan Selman Okumuş, ardından programa gelen izleyici sorularını yanıtlıyor…

selman_okumus

Programa konuk olarak diğer camilerden de hocalar davet ediliyor. İlahi ve kasideler ile ekran başındakileri mest eden program, edilen özel dualarla büyük ilgi görüyor. Nihat Hatipoğlu gibi ünlü rakiplerine rağmen Selman Okumuş’un programı en çok izlenen 100 program arasına girmiş bulunuyor.
SELMAN OKUMUŞ KİMDİR?
Star TV’deki Ramazan’a özel Mukabele programı ile en çok izlenen 100 program içine giren Selman Okumuş, Kılıç Ali Paşa Camii’nin imamı…
Özgeçmişi şöyle:
1977 yılında İstanbul’da doğan Selman OKUMUŞ, ilköğretimini tamamladıktan sonra 1995 yılında İstanbul Pendik İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu.
2001 yılında Marmara İlahiyat Fakültesi’nde lisans eğitimini, 2005 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Yüksek Lisans Bölümünden de 2007 yılında mezun olarak mesleki kariyerini geliştiren Selman Okumuş, İstanbul Kılıç Ali Paşa Camisi’nin imamı olarak görev yapıyor.
İngilizce, Arapça ve Osmanlıca biliyor.
Ulusal ve uluslararası başarılara sahip olan Selman Okumuş, 2000 ve 2004 yıllarında yapılan Dünya Ezbere Kuran’ı Kerim Okuma Birincisi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Selman Okumuş Tüm Kanalları Solladı…” Konulu yazıdaki yorumlar

 • sohastası

  YA TABİ SOLLUCAK NİHAT HATİPOĞLU DA KİMMİŞ ADAM PROGRAMDA KURAN MI OKUYOR ORAYA İMAM HATİP LİSESİ HERKESİ GETİR O DA SOR SOR CEVAPLAR NE YANİ BZM YENİ İNSALARA AÇK OLMAMIZ LAZIM 5-6 SENEDİR VAR BU HATİPOĞLU YETER CANIM AA (I LOVE SELMAN OKUMUŞ <3)

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7612
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1196

  Sponsor Bağlantılar