Kubat’ın Seslendirdiği Hayat Paylaşınca Güzel Turkcell Reklamı

Genel 15 Kasım 2011
1347

Turkcell yeni logosunu yeni reklamlarla paylaşmaya devam ediyor.Bahadır Karataş’ın yönettiği Alametifarika tarafından hazırlanan reklam filminin müziği Nil Karaibrahimgil imzası taşıyor. Filmin Kubat ve Zara’nın ayrı ayrı seslendirdiği iki farklı versiyonu bulunuyor.
Filmin çekimleri yaklaşık 200 kişilik bir ekip ile 7 günde İstanbul, Mardin, Çanakkale ve Konya’da gerçekleştirildi.

turkcell
Reklam Turkcell’in marka söylemi ‘Hayat (sevgiyi) paylaşınca güzel’ sloganını sahipleniyor. Kullanıcılara şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilen, üzerlerinde sevgi sözcükleri yazan billboard’ların fotoğraflarını mesajla ücretsiz olarak gönderebileceklerini anlatıyor.
‘Sarılma’ kavramının öne çıktığı reklamlarda doğallığın yakalanması için oyuncuların gerçek ailelerden oluşmasına karar verildi. Her şehir için ayrı bir oyuncu direktörü liderliğinde, 21 kişilik ekip, yedi ayrı ilde lokal oyuncu araştırması yaptı. Bulunan oyuncuların hepsinin gerçek ailelerden oluşması, oyunculuk tecrübelerinin olmaması sebebiyle oyuncu koçlarından destek alındı. Hazırlık aşamasında oyuncuların evlerinde, çekim günü öncesinde ise çekim mekanlarında tüm mizansenler prova edildi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kubat’ın Seslendirdiği Hayat Paylaşınca Güzel Turkcell Reklamı” Konulu yazıdaki yorumlar

 • FÜGEN EVREN

  çok sevdim cebimin zil sesini bunla yapmak isterim nasıl olacak ??????

 • İlginizi Çekebilir
  OPENCART SANAL POS

  OPENCART SANAL POS

  14 Mayıs 2019
  4915

  Sponsor Bağlantılar