Selma Ann Desmond Hayatını Kaybetti!

Aktüel 23 Kasım 2011
974

Reklamcı Ali Taran’ın boşandığı eşi Selma Ann Desmond hayatını kaybetti.Kanser hastalığıyla mücadele eden Selma Ann Desmond Leventteki evinde bu akşam saatlerinde hayatını kaybetti.Kanserle savaşan Selma Taran’ın kızlık soyadıyla açtığı Selma Ann Desmond sayfasına 3 gün içinde “Arkandayız”, “Bu hastalığı yeneceksin” şeklinde binlerce mesaj yağmıştı.
Mesajları yanıtlamaya özen gösteren ve çok mutlu olan Desmond için bir de “Selma Ann Desmond Sevenleri” adlı destek sayfası açıldı. Sayfada “Reklamcı Ali Taran’ın eski eşi Selma Ann Desmond sevenlerini bir araya getirmek için listeni davet et. Selma ablamızın destekçisi olalım hadi… Bu hastalığı da yenmesine hayata bağlanmasına yardımcı olalım” mesajı yer alıyordu.

selma-and-esmond
Hakkındaki yorumlar karşısında çok duygulanan Desmond, sağlık durumunun son yaşanan olaylardan sonra nasıl olduğu sorusuna da “Yaşananlar hastalığımı tetikledi bile… Üç tane yeni kanserli hücre oldu. Haydi sil baştan çok yoruldum çok. İyi ki hayatıma sizler girdiniz. Allah bana öyle güzel bir hal bahşetti ki bugün inanın ağlamamak için kendimi tutuyorum” yorumu yapmıştı.

TURUNCUTİME

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Selma Ann Desmond Hayatını Kaybetti!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar