Ünlülerden Kalbim Seninle Projesine Özel Pozlar

Aktüel 28 Kasım 2011
855

Ünlüler çocuklarda ve bebeklerde kalp sağlığına dikkat çekmek için kamera karşısına geçtiler..Pek çok ünlü kendi çocuklarıyla kamera karşısındaydı..26 ünlü sanatçı tam bir ay boyunca kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla çok özel fotoğraflar çektirdi.
Selçuk Kaya ve Başak Çokan’ın projesi için fotoğrafları Yaşar Saraçoğlu çekti. Okyanus Kolejleri’nin desteğiyle gerçekleşen “Kalbim Seninle”nin fotoğrafları yıl boyunca farklı mekanlarda sergilenecek.


Projenin amacı bebek ve çocuk kalp sağlığı konusunda aileleri bilinçlendirmek. Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan kızları Zeyno, Yeşim Salkım-Hakan Eratik çifti kızları Ada, Ivana Sert oğlu Ateş ve Esra Erol da oğlu İdris Ali ile fotoğraf çekimlerine katıldı.
Fotoğraf sanatçısı Yaşar Saraçoğlu’nun görüntülediği diğer ünlü isimler ise Mustafa-Emina Sandal, Selçuk Yöntem, Deniz Seki, Demet Şener, Mehmet Ali Erbil, Berna Laçin, Perihan Savaş, Oya Başar Emel Müftüoğlu, Levent Özdilek, Emre Kınay, Sibel Turnagöl, Altan Gördüm, Nurseli İdiz, Irmak Ünal, Cengiz Semercioğlu, Burak Hakkı, Şirin Sever ve Ömür Gedik oldu. Okyanus Koleji’nin destek verdiği projede, okulun öğrencileri de sanatçılarla röportaj yaptı ve fotoğraf çekimlerine katıldı.Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ünlülerden Kalbim Seninle Projesine Özel Pozlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar