Engin Akyürek’e Fanlarından Büyük Süpriz

Aktüel 24 Mart 2012
1445

Bir Bulut Olsam dizisiyle çıkış yapan ama en büyük hayran kitlesini Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Kerim karakteriyle kazanan Engin Akyürek fanları tarafındanda çok seviliyor.Öyleki Fanları Engin Akyürek’e büyük bir süpriz yaptı..
Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vaktı (ÇEKÜL) ile anlaşan Engin Akyürek Worldwide üyeleri bu yıl İzmir Ödemiş’te oluşturulacak olan ‘7 Ağaç Ormanları’ için bağışta bulundular.
‘Engin Akyürek’adına iki koru oluşturan hayranlar, üzerinde “Senin sevginle bir olan bizler, seni candan desteklemeye hep devam edeceğiz. 7 Ağaç Ormanları’nda senin adına sevgimizle yeşerecek 161 ağaçlık iki koru oluşturduk. Dünyamız için ağaçlar ne kadar değerliyse, senin de bizim için öyle olduğunu hep hatırlaman dileğiyle” yazan sertifikaları genç oyuncuya hediye etti.
Mutluluğunu ‘Benim de bir ormanım var’ sözleriyle dile getiren Engin Akyürek hayranlarının jestine kayıtsız kalmayarak , sertifikaları “Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle, Engin Akyürek” notuyla imzaladı.

engin-akyurek-orman-vakfi

Başarılı oyuncunun hayranları sosyal paylaşım sitelerinde de bir çok mesaj yayınladılar. İşte onlardan bazıları…
*Yeşili ve Engin’i Sevenler (Elif Çiftçi)
* Tebrik ederim arkadaşlar, gurur duydum sizlerle. Eminim Engin de son derece mutlu olmuştur bu hediyenizden. Çok anlamlı gerçekten. (Yağmur Sözen)
* Engin için dünya için bizler için yarınlarımız için herkes için ‘Ormanlar nefestir’ sloganımız olsun…. (Serabiko Seraps)
* Çok kaliteli insanlarsınız. Verilebilecek en güzel , en kalıcı , yaşayan ve yaşatan çok güzel bir armağan … (Sevgi Sev)
* Gerçekten duygulandım, ve Engin’in de bu projeye katkısı olmasına çok sevindim. Düşünceli ,kaliteli bir fikir ve en önemlisi çok anlamlı bir hediye emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. (Ceylin Akyıldız)
* Çok anlamlı, harika. Tebrik ederim (Hicran Buket)
* Arkadaşlarım, canlarım, hepiniz süpersiniz. O kadar güzel birşey ki bu… Geleceğimiz için, çocuklarımız için, herkesi 1 ağaç dikmeye davet ediyorum. Ben şunu açıkça söyleyebilirim; bu işte beni en çok mutlu eden 161 ağacın dikilecek olması. Biz çevremize ne kadar çok değer verirsek o da bize o kadar değer verir. (Kanka Melo)
* Bu ailenin içinde bulunmaktan ve onun fanı olmaktan çok mutluyum. Harika bir oyuncu. (Glow Candles)
* İnşallah ben yakında Türkiye’yi ve İzmir’de bu ormanı ziyaret edeceğim. Bu harika bir fikir. Harika bir sanatçı için, sonsuz bir sevgi işareti olacak. Size teşekkür ederim. (Halla Suboh)
*Sevinçten çıldırıyorum (Ayşegül Kutup)
*Hayranlığımız,sevgimiz ağaçlarımızla büyüyecek…Çok seviliyorsun Engin Akyürek… (EcEngin Eyanık)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Engin Akyürek’e Fanlarından Büyük Süpriz” hakkında 3 yorum var

 • kader

  işte gerçek oyuncu ve onun en asil ve saygıdeğer fanları bravooo alkışlıyorum sizleri.engin akyürek türküyenin en başarılı oyuncusudur onuda muhteşem oyunculuğu ve düzgün yaşantısı için alkışlıyoru. böyle bir oyuncuya böyle fanlar yakışırdı.

 • Nimet

  Engin Akyüreğin en büyük hayranıyım.Düzgün yaşantısı ve başarılı oyunculuğu sayesinde bu kadar sevgiyi kesinlikle hakediyor..

 • ayşenazlı

  eşsiz insana görülmemiş bir hediye tebrikler zaten engin gibi birinede böyle bir hediye yakışırdı.muazzam bir oyuncu diziyi tek izleme sebebimiz engin akyürek yolun açık olsun oyunculuk seninle ezber bozdu üstüne bide sansasyonelsiz hayatın bizi sana daha çok hayran ediyor başarılar

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7612
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1196

  Sponsor Bağlantılar