Tuba Büyüküstün Bebeği Toprak ile Görüntülendi

Aktüel 07 Mart 2012
1224

Geçtiğimiz günlerde ikiz bebekleri dünyaya gelen Tuba Büyüküstün bebeklerden Toprak ile görüntülendi..Ocak ayında ikiz bebekleri Toprak ve Maya’yı kucağına alan Büyüküstün tüm vaktini onlarla beraber geçiriyor.
Kızlarının 40 günlük olmasının ardından onları dışarıya çıkartmaya başlayan Büyüküstün, geçtiğimiz gün bir kafede otururken görüntülendi. Bebeklerden Maya’yı baba Onur Saylak taşırken Toprak’ı ise anne Tuba Büyüküstün taşıyordu. Çiftin yakınları kumral olan Toprak’ın babaya, esmer olan Maya’nın ise anneye benzediğini belirtti.

Öte yandan çift, ikizleri 40 günlük olunca evlerinde ‘40 mevlidi’ düzenledi. Davet ettikleri yakınlarına da ikizleri Toprak ve Maya için hazırlattıkları özel kurabiyelerden ikram etti.

tuba-buyukustun-toprak-bebek (1)
Arı maya ve kelebeklerden oluşan kurabiyelerin üzerine ise ikizlerin ismi yazıldı. Kurabiyeleri hazırlayan butik pastane internet sitesine şu notu düştü: “Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ’ın ikizleri Toprak ve Maya ’nın 40 mevlitlerı için istekleri üzerine kırmızı renklerde arı maya ve kelebekli kurabiyeler hazırladık. Sağlıklı, başarı dolu upuzuuuun ömürleri olmasını dileriz.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tuba Büyüküstün Bebeği Toprak ile Görüntülendi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar