Ajda Pekkan’dan 2012 Twist Plaj Koleksiyonu

Moda 21 Nisan 2012
1184

iki sezondur Twist markasının koleksiyonlarını hazırlayan süperstar Ajda Pekkan şimdide kendi tasarladığı bikini-mayo koleksiyonları ile objektiflerin karşısına geçti.


Ayaydın Miroglio Grup ile işbirliğine giderek iki sezondur Twist için koleksiyon hazırlayan ve artık moda dünyasında da adından söz ettiren Ajda Pekkan, son bombasını patlattı! Pekkan, ‘Ajda Pekkan for Twist’ markası için bu kez mayo ve plaj kıyafetleri tasarladı. Stilini plajlara taşıyacak olan Pekkan, bir bomba daha patlatıp mayolarının tanıtımını kendisi yaptı.

Ajda Pekkan’ın mayolu fotoğraflarında Nihat Odabaşı’nın imzası var. Çekimler Bodrum’da yapılmış. Pekkan, hem Bodrum plajlarında hem de bir villada iki gün boyunca poz vermiş ve ortaya işte bu muhteşem fotoğraflar çıkmış. 32 parçadan oluşan koleksiyonda mayolar, file elbiseler, kimonolar, bluzlar, penye pantolonlar ve takılar yer alıyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ajda Pekkan’dan 2012 Twist Plaj Koleksiyonu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar