Spartacus Dizisinde Asker Türküsü Yayınlandı..

Dizi 01 Nisan 2012
1008

Spartacus dizisini izleyenlar Asker Türküsünü duyunca izleyenler oldukça şaşırdı.Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Spartacus’te Asker Türküsü çalındı..
Amerika’da yayınlanan ardından da büyük ilgi gören “Spartacus” adlı dizi, gösterildiği ülkelerde TV’lerde kanlı sahneleri nedeniyle tartışma yaratıyor.
Son olarak ‘Spartacus: Kan ve Kum’ adlı televizyon dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etmişti.

spartacus-vengeance-star-tv

Dizi de dikkat çeken bir diğer karakter de 90’lı yıllarda Zeyna dizisiyla hafızalarda yer eden Lucy Lawless’ti. Başrol oyuncusu Andy Whitfield’ın lenf kanseri tedavisi nedeniyle ilk sezonun sonunda ara veren ‘Spartacus: Blood and the Sand’ dizisinin yapımcıları bir süre sonra yeni başrol oyuncusu arayışına girerek Liam McIntyre ile anlaşmıştı.
Spartacus Vengeance dizisinin 10. Bölümünde ise herkesi şaşkına çeviren bir sahne vardı. Daha önceki bölümlerde çocuğunu kaybeden Lukreşya’nın, doğurmak üzere olan Ilithyia karakterine canlandıran Viva Bianca’nın çocuğunu alıp intihar ettiği sahnede Asker Türküsü çaldı. Dizinin fanatikleri o sahnede çalan türkü karşısında adeta şaşkına döndü.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Spartacus Dizisinde Asker Türküsü Yayınlandı..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1417

Sponsor Bağlantılar