Survivor Yarışmasın’da En Büyük Desteği Kim Alıyor?

Aktüel 26 Nisan 2012
1349

Survivor yarışmasında en çok destek alan yarışmacı kim?Takip edilenler istatistiğine göre en çok desteği Almeda alıyor..Habertürk’ten Zafer Akbaş’ın haberine göre, gizli yıldız, Arnavut güzeli Almeda Abazi çıktı. En son Doğuş’un elendiği Survivor’da halkın yıldızı sürpriz bir isim çıktı! Yarışmada, halkın Mustafa Topaloğlu, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Gönüllüler’deki Hasan’ı desteklediği iddia ediliyordu.
Acun Ilıcalı’nın www.acunn.com adlı sitesinde yaptırdığı bir araştırma bambaşka bir sonucu ortaya çıkardı. Siteye giren Survivor izleyicileri, favori yarışmacıları yeni bir uygulamayla takibe alıyor. Bu yeni uygulamaya göre en fazla takipçi sayısına sahip olan isim Almeda Abazi…


42 bin 223 takipçi sayısıyla ilk sırada yer alan Abazi’yi, 41 bin 121 kişiyle Alp Kırşan takip ediyor. Yarışmanın başında Gönüllüler tarafından Ünlüler’e gönderilen Anıl da 40 bin 076 takipçiyle üçüncü sırada. Nihat’ın 30 bin, Mustafa Topaloğlu’nun ise sadece 8 bin takipçisi var.
Şimdiye kadar yarışmadan elenen isimler, takipçi sayısı az olan isimler oldu. Doğuş, Sibel Tüzün, Asena, Gülen ve Şansın en az takipçiye sahip olan isimlerdi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Survivor Yarışmasın’da En Büyük Desteği Kim Alıyor?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • sedanur

  bence bu yarışmanın birincisi ANIL çünkü onun takipçisi ve kız hayranları daha fazla :::::)))))

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7622
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1203

  Sponsor Bağlantılar