2012 Miss Turkey Güzelleri Kimler?

Güzellik 03 Mayıs 2012
906

Geleneksel olarak her yıl Star Tv tarafından düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasının bu yılki güzelleri belli oldu.Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve büyüleyici bir dünyaya adım atmak için yarışacak 24 güzel (ayrıca 2 de yedek yarışmacı), İstanbul’da yapılan seçmelerle belirlendi. Seçmeleri başarıyla geçen güzeller Şile Gardens Hotel’de kampa girdi.


31 Mayıs Perşembe gecesi Star TV’den canlı yayınlanacak finalde yarışacak 20 kız arasında yer almak için güzelleri yoğun ve zorlu bir kamp dönemi bekliyor. Final gününe kadar her hafta 1 güzel yarışmaya veda edecek… Kamp günlükleri her gün Star’da ekrana gelecek.


İşte Miss Turkey 2012 kampına katılan 24 güzel: Açalya Samyeli Danoğlu (20,İstanbul), Gizem Kayalı (18, Kırklareli), Gizem Bölük (19, İzmir), Çağıl Özge Özkul (23, Ankara), Merve Sarı (22, İstanbul), Ilknur Melis Durasi (22, İstanbul), Çağla Zoralıoğlu (21, Ankara), Elif Merve Çolak (24, İstanbul), Begüm Zabun (20, İstanbul), Tuğçe Kurşunoğlu (19, İstanbul), Berna Özkeskin (20, Ordu), Buket Açikgöz (23, İstanbul), Semiha Bezek (19, İstanbul), Meltem Tüzüner (23, Almanya), Şimal Yavuz (23, İstanbul), Gözde Coşkun (20, İstanbul), Gamze Balım (18, İzmir), Melisa Kavsak (19, İstanbul), Merve Akman (24, Antalya), Ceren Yılmaz (21, İstanbul), Çağla Dikici (21, İstanbul), Buse Varol (22, Manisa), Öykü Bulut (22, İzmir), Gülşah Yavuz (25, İstanbul).


NASIL YARIŞACAKLAR?
24 kızla başlayan kampta kızlar, sıkı bir diyet programı uyguluyor, günlük sporlarını yapıyor, final için koreografi çalışıyor ve kendilerine verilen çeşitli görevleri yerine getiriyorlar.
Her hafta toplanan jüri, bütün bu verilen görevlerdeki perfarmans ve yarışmacının kampta gösterdiği gelişmeye bakarak 1 güzeli eliyor. Mayıs ayı sonuna kadar 4 yarışmacı finallere veda edecek. Türkiye’nin en güzel kızları 31 Mayıs gecesi Star canlı yayınında 20 yarışması arasından seçilecek.
İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK
Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2012 Miss Turkey Güzelleri Kimler?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar