Burcunuza Göre Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ev-Dekorasyon 16 Mayıs 2012
1493

Burcunuza göre oturma odanızı nasıl dizayn etmelisiniz?Burcunuza göre oturma odası dekarasyonu nasıl olmalı işte öneriler
Ateş Grubu: (Yay, Aslan ve Koç) Egoları oldukça yüksek olan bu burçların evleri çoğunlukla iddialıdır.Parlaklık ve ışıltıyı severler. En cesur dekorasyonlar bu gruptan ortaya çıkar.Davet vermeyi sevdiklerinden evin görünümüne önem verirler. Evde ilginç nesneler kullanmayı da severler.Sadece kendi seçtikleri renkleri sever, diğer seçimleri beğenmezler.Dekorasyon konusunda en inatçı grup diyebiliriz.

dekorasyon-burc

Hava Grubu: (İkizler, Kova ve Terazi)Yeniliklere açık olan hava grubu trendlerin takipçisidir.Renkli, eğlenceli dekorasyonlar tam onlara göredir.Kırmızı ve pembe ana renkleridir. Pastel tonlara da bolca rastlamak mümkündür.Bir hava grubu burcunun evinde sürekli bir yenilenme ve değişim görebilirsiniz.

Su Grubu: (Yengeç, Akrep ve Balık)Bu burçlar en evcimen burçlar olarak bilinirler. Evde vakit geçirmeyi seven su grubu için de dekorasyon çok önemlidir.Krem ve fildişi tonlarını kullanmayı seven su grupları için eve huzur hakim olmalıdır.Hem yaratıcı hem sade evler tam onlara göredir.Ayrıca sanatsal yönleri ağır bastığında art-deko stilini de severler. Evlerinde sanattan izler görmeniz mümkündür.
Toprak Grubu: (Boğa, Oğlak ve Başak)Bu grup tam bir düzen delisidir. Evde her şey düzenli ve yerli yerinde olmalıdır.Ayrıca onlar için yeme-içme alanları çok önemlidir.Teknolojiyi çok severler.Düzeni sevdiklerinden en sık depolama ve organizasyon ürünlerini görmek mümkündür. Başak burçları dekorasyon konusunda en başarılı olan burçtur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burcunuza Göre Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Arabalı Çocuk (Yatak) Odaları

Arabalı Çocuk (Yatak) Odaları

03 Aralık 2010
2606

Sponsor Bağlantılar