Çağatay Ulusoy Saçlarını Kazıtıyor!

Aktüel 27 Mayıs 2012
998

Sanırız bu haber genç kızların pek hoşuna gitmeyecek…Çünkü hayranı oldukları Çağatay Ulusoy saçlarını kazıtıyor..Milyonların ilgiyle izlediği ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde canlandırdığı ‘Emir’ karakteriyle yıldızını her geçe gün parlatan Çağatay Ulusoy, yeni filmi için saçlarını kazıtacak.
“Adını Feriha Koydum” dizisiyle üne kavuşan ünlü Best Model Çağatay Ulusoy, yeni sinema filmi için saçlarını kazıtacağını söyledi.

emirin-yolu

Başarılı oyuncu, ‘Yeni filmimde rol gereği saçlarım kazınmış olacak. Buna gözümün alışması için ilk olarak kendim yavaş yavaş saçlarımı kısaltacağım’ dedi.
Başrolü Hazal Kaya ile birlikte paylaştıkları ‘Adını Feriha Koydum’un finalinin yaklaşmasıyla beraber çok sayıda teklif aldığını belirten Ulusoy, ‘Diziden sonra güzel bir sinema projesi bekliyordum. Dizilerde rol alıyorsunuz tabi ama çok kalıcı olmuyor. Dizi çok farklı, beyaz perde çok farklı. Sinema filmi 50, 100 yıl sonra da izlenebiliyor. Dizide bir aşk adamını oynuyorum. Daha farklı oyunculuğumu da gösterebileceğim rollerde oynamak istiyorum’ dedi…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çağatay Ulusoy Saçlarını Kazıtıyor!” Konulu yazıdaki yorumlar

 • hülya altıntaş

  eğer saçlarını kazıtırsan çağatay çok kötü olur eski yakışıklılığından eser kalmaz bir film için o güzelim saçlarını kazıtma seni her hainle çok seviyoruz ama yinede olsun sakın kazıtma her genç kızın fikri benimki gibi olmaz… seni çok ama çok seviyorum:)

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  353
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  550
  Banyolar Rengârenk

  Banyolar Rengârenk

  24 Aralık 2016
  665

  Sponsor Bağlantılar