Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg Evliliğini Paylaştı..

Aktüel 20 Mayıs 2012
586

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg evlendi ve fotografını Facebook’da paylaştı..Mark Zuckerberg’ün bugün profilinden yayınladığı bir fotoğraf dünyada belkide halka arz olayından bile büyük bir yankı uyandırdı.
Son zamanlarda Facebook’taki büyük yenilikler ve en sonunda da halka arz olayı ile dillerden düşmeyen Mark Zuckerberg, evlendiğini açıkladı. Dünyanın en genç CEO’su olan kapüşonlu çocuk Mark Zuckerberg, büyük bir sürpriz yaparak dünya evine girdi.

mark-zuckerberg- Priscilla Chan-evlilik
Dev sosyal ağın geleceğini neredeyse tek başına üstlenen ve belirleyen genç CEO, verdiği bu kararlarla geleceğini etkileyen daha büyük bir sorumluluk yüklendi.
Mark Zuckerberg’ün bugün profilinden yayınladığı bir fotoğraf dünyada belkide halka arz olayından bile büyük bir yankı uyandırdı. Çünkü paylaştığı bu görüntüde uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi 4Chan’in kurucusu olan Priscilla Chan ile evlendiğini resmen duyurdu. Bu duyuruyla ünlü CEO sevenlerini çok şaşırttı. Çünkü şu sıralarda kimse böyle bir şey beklemiyordu.
Mark Zuckerberg, evlendiğini herkesten saklamayı başardı. Gizlice yaptığı evliliği ilk olarak ta yine kurucusu olduğu dev sosyal ağda profilinden sevenleri ile paylaştı. Bunu sosyal ağdaki profilinden duyurmayı tercih ederek olayı basından önce takipçilerinin öğrenmesini sağladı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg Evliliğini Paylaştı..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
342
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
446

Sponsor Bağlantılar