Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi ‘Celal ile Ceren’in Çekimleri Başladı.

Sinema 27 Mayıs 2012
872

Recep İvedik serisiyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar yeni sinema filmi Celal ile Ceren’in çekimlerine başladı.. Şahan Gökbakar, çekimlerine başladığı yeni filmi ‘Celal ile Ceren’le yapımcılığa soyundu.


Recep İvedik serisiyle 3 yılda 11 milyon bilet satarak büyük bir gişe başarısı elde eden Şahan Gökbakar, yeni filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kardeşi Togan Gökbakar’la Çamaşırhane Film Yapım’ı kuran ünlü komedyen yeni filmi ‘Celal ile Ceren’in ilk karelerini HT Magazin’le paylaştı. Gökbakar, artık kendi ayaklarının üzerinde duracağını ve çok heyecanlı olduğunu söyledi.
Celal ile Ceren adlı filminin senaryosunu iki sene önce tamamlayan Gökbakar, kendisine eşlik edecek kadın oyuncuyu bulamayınca çekimlere bir türlü başlayamamıştı. Başrol kadın oyuncusu olarak Ezgi Mola’yla anlaşan ve çekimlere giren Gökbakar şimdi çok mutlu. Genç komedyen, “Recep İvedik kadar ilgi göreceğiz. Çok sağlam bir iş yapıyoruz. Oldukça heyecanlıyım” diyor.

Celal ile Ceren Fiminden kareler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi ‘Celal ile Ceren’in Çekimleri Başladı.” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1416

Sponsor Bağlantılar