2012 Yaz Dizileri Belli Oldu..

Aktüel, Tv 09 Haziran 2012
1447

2012 Yaz dizileri çok yakında başlıyor..Kış sezonu dizileri teker teker sezon finali yapmaya başladı bile.Yaz günlerinde ekranlarda yer alacak diziler kanal kanal belli oldu.İşte 2012’nin yaz dizileri
FOX TV DİZİLERİ
OH OLSUN
Metin Akpınar, Ayşe Erbulak, İpek Tuzcuoğlu, Haldun Dormen, İclal Aydın ve Mehmet Ali Kaptanlar’ı buluşturan dizinin konusu özetle şöyle:

Sabri (Metin Akpınar), eşi Mehtap (İpek Tuzcuoğlu) ve kızı İnciyle bir sitede villa satın alır. İkiz villaya komşuları tatildeyken taşınan aile, komşularının oğlu Kutlu’yla tanışır ve onu çok severler. Aile, komşularıyla çok iyi anlaşacaklarını düşünürken, tam tersi olur. Düşman kesilirler birbirlerine.

yaz-sezon-diziler
DEDEMİN DOLABI
Haziran ayında ekrana gelecek dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler var:
Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof, Mehmet Usta, Melis Kara, Arda Karıştıranlıoğulları, Aslı Omağ, Fulden Akyürek, Berna Koraltürk, Evren Duyal, Batuhan Ergün, Asena Keskinci, Ebubekir Öztürk, Salahsun Hekimoğlu ve Zekeriya Karakuş.
Dizinin konusu ise şöyle:
Oğlu Okyanus(10) ve kızı Çiçek (8) ile yaşayan antikacı İlyas, onlara genç yaşta ölen karısının yokluğunu hissettirmemeye çalışmaktadır. Okyanus, içine kapanık bir çocuktur, Çiçek ise hayalci bir kız. Ve bir gün hayatlarına giren sihirli bir dolap her şeyi değiştirir.
KAMUFLAJ
Temmuz ayında ekrana gelecek eğlenceli ve bol para ödüllü bilgi yarışmasının sunucunuğumu Uraz Kaygılaroğlu yapacak.
“Kamuflaj”da dört yarışmacı mücadele edecek. Yarışmayı harflerin arasına gizlenmiş kelimeleri en çok bulan yarışmacı kazanacak.
STAR TV DİZİLERİ
“Benzemez Kimse Sana” adlı yarışmayla “yaza merhaba” diyen Star TV, yazlık dizileriyle de iddialı… Star TV yaz ekranını beş yeni diziyle hareketlendirecek.Bu dizilerden dört tanesi dış, biri iç yapım.Seyirciyle yaz aylarında tanışacak bu dizilerden iyi iş yapanlar, sonbaharda başlayacak yeni yayın döneminde de sürecek.
“Başlıkta beş, ama yazıda dört dizinin castı hakkında bilgi var” dediğinizi duyar gibiyim. Star TV’nin yazın ekrana getireceği, ama yüksek sezonda da sürdüreceği bir dizi daha var. Koliba Film – Ata Türkoğlu’nun çekeceği sürpriz bir dizi olacak bu. Diğer dört dizinin yapımcısı, yönetmeni ve oyuncularına gelince:
KÜÇÜK HESAPLAR
Yapım: Most
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Oyuncular: Mazhar Alanson, Seray Sever, Deniz Alnıtemiz, Ali Yoğurtçuoğlu, Erman Koç, Gözde Ayşe Melike Çerçi, Arzu Oş, Gözde Türkpençe, Ali Çatalbaş, Emin Şaylan, Engin Gürmen, Kerem Muslugil.
İBRET-İ AİLEM
Yapım: NTC Yapım
Yönetmen: Ömer Uğur
Oyuncular: Zafer Algöz, Şebnem Sönmez, Müjdat Gezen, Günay Karacaoğlu, Ümit Çırak, Çağlar Çorumlu, Melda Gür.
ÇIPLAK GERÇEK
Yapım: Star yapım
Yönetmen: Ümit Ünal
Oyuncular: Yetkin Dikinciler, Cem Bender, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Erdem Akakçe.
HAYATIMIN ROLÜ
Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Sadullah Celen
Oyuncular: Haluk Bilginer, Ebru Özkan, İlhan Şeşen, Ebru Aykaç, Emel Göksu, Güzin Özyağcılar,Tiraje Başaran, Bekir Aksoy.
KANAL D DİZİLERİ
Yaz sezonunu başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen ve Nur Sürer’in paylaştığı “Sultan”la açan Kanal D, pazar akşamı da ilginç şaka ve yarışma programı “Şebeke”yi yayına sokacak. Kanal D’nin yaz ekranı dizileri ise şöyle:
ANNEM UYURKEN
Yapımcı: Timur Savcı
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu, Başak Soysal
Senaryo: Emre Özdür, Volkan Sümbül, Ali Demirel.
Oyuncular: Hümeyra, Şükrü Türen, Büşra Pekin, Erkan Köse, Bülent Seyran, S. Devrim Yakut, Ayşen Sezeren, Ali Meriç, Algı Eke, Bora Akkaş, Seda Türkmen, Rüzgar Aksoy, Ünal Yeter, Nil Günal, Efe Tuncer, Can Bartu Aslan.
KÖTÜ YOL
Yapımcı: Faruk Turgut
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Oyuncular: Cansel Elçin, İlker Aksum, Şükran Ovalı, Ezgi Mola, Ayşenil Şamlıoğlu, Nergis Çorakçı, Nursel Köse, Tuncer Salman, Ferit Kaya, Ali Erkazan, Gökçe Ayyıldız.
SHOW TV DİZİLERİ
Show TV, yazı ekrana getireceği iki dizi ve bir yarışmayla karşılayacak. Haziran ayı sonunda “Düşman Kardeşler” dizisini, ramazanda ise “Ustura Kemal”i başlatacak Show TV, mutfakların usta şeflerini yarıştıracağı yemek programıyla da iddialı…
DÜŞMAN KARDEŞLER
Show TV’nin “Bir Trakya komedisi” diye lanse ettiği dizinin oyuncu kadrosu şöyle:
Tarık Pabuçcuoğlu, Oya Aydoğan, Murat Eken, Hande Subaşı, Kaan Urgancıoğlu.
USTURA KEMAL
Adada çekilen dönem dizisinin başrolünde üç yıldız oyuncu var:
Oktay Kaynarca, Emre Kınay ve Naz Elmas.
ŞEFLERİN DÜELLOSU
Stüdyo ortamında, kendi seçtikleri lezzetleri hazırlayacak olan yarışmacılar, yaptıkları yemekleri jüri üyeleri Memet Özer, Nalan Aksoy ve Yağız İzgül’e beğendirmeye çalışacak. 25 bin lira ödüllü yarışmanın sunuculuğunu Atılgan Poyrazoğlu yapacak.
Milliyet-Ali Eyüpoğlu

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2012 Yaz Dizileri Belli Oldu..” hakkında 2 yorum var

 • hüseyin

  hahahah doktorlar varmı acaba

 • Enbirinci

  siteniz çok güzel içeriklere abone olmak istiyorum başarılar….

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7618
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1197

  Sponsor Bağlantılar