Kerem Fırtına Kimdir?

Aktüel, Biyografi 08 Haziran 2012
1649

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisin’ün son üç bölümüne dahil olan Kerem Fırtına dizide Meltem Yaşaran’ın sevgilisi rolünü üstlendi.Kerem Fırtına aynı zamanda dizide rol alan Meltem (Seda Güven) ile gerçek hayatta nişanlılar..Peki kim bu Kerem Fırtına?

Kerem Fırtına 23 Eylül 1981 İstanbul doğumlu dizi ve sinema oyuncusu..İlk ve orta eğitimini İstanbul ‘da tamamladı.Lise yıllarında tiyatroya merak saran oyuncu okulunda çeşitli oyunlarda rol aldı. 1999 yılında Kenan Evren Anadolu Lisesi ‘ni bitirdi, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra Şahika Tekand Studio Oyuncuları ‘nda 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Bir süre radyo tiyatrosu yaptı. Bir arkadaşının yaptığı oyunculuk başvurusuna tesadüfen eşlik etmesiyle Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz ve dizinin o zaman ki yönetmeni Osman Sınav ile tanıştı ve dizide oynamaya başladı.
Emekli Hava Kuvvetleri Komutanı Org.İbrahim Fırtına’nın yeğeni olan Kerem Fırtına, halen Pana Film ‘de oyuncu ve cast direktor asistanı olarak çalışıyor.
Oynadığı diziler ve filmler

kerem-firtina
Kurtlar Vadisi – Eren Eylül
Kurtlar Vadisi Terör Eren Eylül
Kurtlar Vadisi Pusu Eren Eylül
Martılar ve İstanbul (oyuncu, senaryo asistanı)
Üvey Baba (oyuncu)
Oda (oyuncu)
Esrarli Gözler
Bu Kalp Seni Unutur mu? Devrimci
Konak(film)

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kerem Fırtına Kimdir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7623
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1204

Sponsor Bağlantılar