Kenan Doğulu’nun Aşka Türlü Şeyler Çok Beğenildi..

Müzik 19 Temmuz 2012
998

Bu yaza Beren Saat ile olan aşkı ile damga vuran Kenan Doğulu 6 Temmuz’da piyasaya çıkan Aşka Türlü Şeyler albümüyle’de çok konuşulacağa benziyor.Albüm’ün en beğenilen şarkısı hiç kuşkusuz Kral Tv ödül töreninde seslendirdiği Bal Gibi şarkısı oldu..
Kenan Doğulu albümünde 11 yeni şarkının yanı sıra İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” albümü için seslendirdiği “Doktor”a, Ozan Doğulu’nun “130 bpm” albümü için seslendirdiği Füsun Önal klasiği “Bunlar da Geçer”e, “130 bpm allegro” albümü için seslendirdiği “Kalp Kalbe Karşı”ya, “Anadolu Kartalları” filmi için seslendirdiği “Güle Güle”ye ve geçtiğimiz yıl dinleyicilerinin beğenisine single olarak sunduğu “Şans Meleğim”e de yer verdi.

kenan_dogulu_aska_turlu_seyler-albumu
Yeni şarkılarının tümünü kendisi yazan Kenan Doğulu, “İstanbul”un bestesine de İskender Paydaş ile birlikte imza attı. Şarkıların düzenlemelerinde Kenan Doğulu, Ozan Doğulu ve İskender Paydaş‘ın imzaları bulunuyor. “Aşka Türlü Şeyler”in fotoğraflarını ise Candaş Arın çekti.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kenan Doğulu’nun Aşka Türlü Şeyler Çok Beğenildi..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar