Şeflerin Düollosu Atılgan Poyrazoğlu Kimdir?

Biyografi 26 Temmuz 2012
1620

Show Tv’de yayınlanan Şeflerin Düollosu yarışmasının sunucusu Atılgan Poyrazoğlu kimdir?Şeflerin Düellosu’nun sunucusu Atılgan Poyrazoğlu, aslında TV izleyicisinin yabancı olduğu bir isim değil. Hem kamera arkasında hem de kamera önünde gördüğümüz Atılgan Poyrazoğlu şu günlerde pek alışık olmadığımız bir kimlikle izleyici ile buluşuyor.

atilgan-pozrazoglu
İlginç ses tonu, üslubu ve espri anlayışı ile kendine güveni yüksek bir profil görüntüsü veren Atılgan Poyrazoğlu, uzun yıllardır ekrandaymış hissi uyandırıyor.

Aslında medya sektöründe birçok başarılı projede payı olan Atılgan Poyrazoğlu şimdi sunuculuğunu yaptığı Şeflerin Düellosu yarışma programıyla tüm ilgileri üzerine çekti. Daha önce Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını yaptığı Yoksa Rüya Mı? isimli programın editörlüğünü yapmış. Aynı zamanda bu programda beraber çalıştıkları program mimarlarından Zeynep Şen ile hayatlarını birleştirmiştir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şeflerin Düollosu Atılgan Poyrazoğlu Kimdir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser Kimdir?

16 Şubat 2014
1744

Sponsor Bağlantılar