Son Yaz Balkanlar 1912 Çok Konuşulacak..

Dizi, Tv 10 Temmuz 2012
897

Son Yaz Balkanlar 1912 dizisi Eylül ayında ATV ekranlarında olacak ve adından söz ettirecek bir diziye benziyor..Hazal Kaya dizideki rolüyle Feriha karakterini hafızalardan silmeye hazırlanıyor..
Son Yaz Balkanlar dizisinin oyuncuları ve konusu
Bir savaş ve göçün acı gerçeği…
Harbin 100. Yılında hayata geçecek “Son Yaz Balkanlar 1912”nin yapımcılığını Adam Film – Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar üstleniyor. Senaryosu ise Kürşat Başar’a ait dizi Eylül ayında atv ekranlarında olacak.

sonyaz-balkanlar-dizisi
Tarihi gerçekleri temel alarak oluşturulan hikaye, Balkan savaşının arifesinden Çanakkale savaşına kadar olan süreci konu alıyor. Kardeşçe yaşamak için savaşan bir halkın topraklarına sahip çıkmak uğruna direnişini ve memleketlerinden göç etmek zorunda kalışlarının hikayesi…
Başrollerinde Hazal Kaya, Seçkin Özdemir, Furkan Palalı, ve Tuğçe Kazaz’ın yer alacağı dizinin çekimlerine Ağustos ayında Makedonya’da başlanması planlanıyor. Dizide özellikle Hazal Kaya’nın performansı merakla bekleniyor. Adını Feriha Koydum gibi reytingde zirveye oynayan diziden ayrılarak sevenlerini şaşırtan Hazal Kaya, yeni dizisinde Feriha karakterini unutturmak için çabalayacak.
Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde savaşın gölgesinde kalan karakterlerin acılarına, direnişlerine ve aşklarına şahit olacaksınız.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Son Yaz Balkanlar 1912 Çok Konuşulacak..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar