Yüz Şeklinize Göre Atkuyruğu Modelleri

Güzellik, Kadın 19 Temmuz 2012
1261

Yüz şeklinize göre saçınızı nasıl toplamanız gerektiğini öğrenmek istermisiniz?Saç tasarımcısı Jenny Cho ve Yoshi Hagiwara, “Çoğu kadın yüz şekline uygun saç modelini bilmiyor” diyor ve her yüz şekline farklı at kuyruklarını anlatıyor.
**Yuvarlak yüzlüler at kuyruğu yaptıklarında mutlaka tepe kısımlarını yüksek yapmalı. Krepe veya toplama hileleriyle at kuyruğunuzu yükselterek uzun ve ince yüze sahip olabilirsiniz.

atkuyrugu-sac-modeli
**Çene kemiğinizi ve keskin hatlarınızı yumuşatmak için yüzünüzü tamamen açıkta bırakmayın. Kahkül veya saçınızın önlerinden çıkaracağınız 2 tutam ile yüzünüze uygun at kuyruğu yapabilirsiniz.
**Geniş bir alın ve dar bir çeneye sahipseniz kahkül veya perçemlerle yüzünüzü dengelemelisiniz.
**Eğer oval bir yüzel sahipseniz şanslı insanlardansızın. Hemen hemen her model saçın yakıştığı yüzünüze at kuyruğunun da her modeli yakışacaktır
**Baklava şeklindeki yüz, oval yüz ile benzerdir aslında. Sivri bir çene, çıkık elmacık kemikleri… Fakat sizin de yüzünüzü dengelemek için perçeme ihtiyacınız var.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yüz Şeklinize Göre Atkuyruğu Modelleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabının Cazibesi

Topuklu Ayakkabının Cazibesi

29 Kasım 2016
1063

Sponsor Bağlantılar