Beren Saat Elle Dergisi “Gerçek Ben”

Aktüel, manset 18 Ekim 2012
1644

Beren Saat şu sıralar sevgilisi Kenan Doğulu ile birlikte hem tatil yapıyor hem de Malibu sahillerinde Elle Dergisi “Gerçek Ben” çekimi için dünyaca ünlü fotoğrafçıya poz verdi..
Beren Saat, Elle dergisinin “Gerçek Ben” sayısı için Los Angeles’ta objektif karşısına geçti. Güzel oyuncu, Malibu sahilinde dünyaca ünlü fotoğrafçı Kayt Jones’a poz verdi.
“İNTİKAM” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Beren Saat, Elle dergisinin “Gerçek Ben” adlı kasım sayısı için Los Angeles’ta fotoğraf çekimi yaptı.

Ünlü oyuncu, NetWork işbirliğiyle hayata geçirilen “Nar Taneleri” projesi için Malibu sahilinde objektif karşısına geçti. Çekim, dünyaca ünlü fotoğrafçı Kayt Jones tarafından, efsanevi mimar Harry Gesner’in yarattığı görkemli evi Sandcastle’da yapıldı.
Los Angeles’taki en güzel günüm


“Nar Taneleri” projesi için tişört tasarlayan Beren Saat, dergiye verdiği röportajda, bu çekimle Los Angeles’taki en güzel gününü geçirdiğini söyledi. Oyuncu, çekimin kamera arkasından yansıyan fotoğraflarda da son derece mutlu görünüyordu. Derginin Facebook ve Twitter hesaplarından yayınlanan fotoğraflar, Saat hayranlarını heyecanlandırdı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Beren Saat Elle Dergisi “Gerçek Ben”” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7624
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1205

Sponsor Bağlantılar