Dr.Murat Topoğlu’ndan İphone Ve Ipad ile Zayıflatacak Buluş..

Sağlık 30 Ekim 2012
844

Dr.Murat Topoğlu’ndan harika bir buluş.Tüm Türkiye’de İphone ve İpad kullanıcıları artık kendi telefonlarından çok rahat bir şekilde ideal kiloda olup olmadıklarını, metabolizma hızlarını,günlük ne kadar kalori ve proteine ihtiyaç duyduklarını, ideal nabızlarını, vücut yağ oranlarını, vücut kitle indekslerini tespit edebilecekler.
Diyetine engel olabilecek herhangi bir tıbbi rahatsızlık söz konusu değilse; üç günde üç kiloya kadar verilebilecek sıkı bir diyet programına da ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

dr_murat_topoglu
Sonrasında kilo vermeye devam etmek isteyenler, kilo, boy, yaş ve bel çevrelerini yazmak suretiyle fazla kilo durumuna bağlı olarak kendilerine özel olarak hazırlanacak ve uygulama üzerinden gönderilecek 1 haftalık, 4 haftalık, 12 haftalık diyetlere çok küçük bir ücret ödeyerek erişebilecekler.
Uygulamanın Apple uygulama mağazası Appstore’dan indirilmesi tamamen ÜCRETSİZ’dir.
Aynı uygulamanın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer Avrupa ülkelerinde de yayınlanacağını söyleyen Dr. Murat Topoğlu çalışmalarını bu konuda yoğunlaştırdı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dr.Murat Topoğlu’ndan İphone Ve Ipad ile Zayıflatacak Buluş..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
10901
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5652
Bademin Faydaları

Bademin Faydaları

28 Aralık 2015
1658

Sponsor Bağlantılar