Dünyaca Ünlü Dr.Eric Pearl Saba Tümer’de

Sağlık 05 Ekim 2012
1149

Saba Tümer’in Cuma günü yayınlanan prgoramına Dünyaca Ünlü Dr.Eric Pearl konuktu.Programda felçli hastalara yardım edenEric Pearl Uluslararası şifacı olarak biliniyor.
Dr.Eric Pearl Kimdir?
Başarılı bir tıp doktoru olan Dr. Eric Pearl, içindeki şifa yetisini keşfedene kadar 12 yıl boyunca bir karyopraktis kliniği işletti. Ağustos 1993’te bir gün hastalarının, onlara fiziksel olarak dokunmamış olmasına rağmen, bedenlerinin üzerinde ellerinin gezindiğini hissettiklerini söylemeleri Pearl’ün hayatını değiştirdi. Kısa bir süre sonra hastaları kanser, AIDS ve ona bağlı hastalıklar, kronik yorgunluk sendromu,felç, doğuştan gelen anomaliler ve diğer ciddi bedensel problemlerden mucizevi bir şekilde iyileştiklerini bildirmeye başladılar. Bütün bunlar, Eric ellerini onların yakınında tuttuğu zaman gerçekleşiyordu.

EricPear
O dönemden itibaren Earl, “Reconnective Healing” (Tekrar Bağlantı Şifası) adını verdiği iyileştirme yöntemi ile insanların fiziksel ve ruhsal sorunlarına yardımcı olmaya başladı.Hastaları bir bir iyileşmeye başladıkça Los Angeles’de yaşayan Dr. Eric Pearl’ün “tekrar bağlanma şifası”, dünya çapında birçok üniversite ve hastanede üst düzey doktor ve tıp araştırmacılarının ilgisini çekmeye başladı.
Bu hastane ve üniversiteler arasında Jackson Memorial Hospital, UCLA, Cedars-Sinai,the VA Hospital,University of Miami Medical School ve Eric’in doktorlara hitap ettiği ve halen yeni araştırma programlarının gerçekleştirildiği University of Arizona sayılabilir.Bugüne kadar 40 ülkede 15 binden fazla insana “Tekrar Bağlantı Şifası”yla ilgili bildiklerini aktaran Dr. Eric Pearl’ün şifa bulan hastalarının hikayeleri, şu ana kadar altı kitapta toplanarak belgelenmiştir. Bu kitaplardan kendisi tarafından yazılan

The Reconnection: Heal Others,
Heal Yourself 

Kendinizi Şifalandırın, Başkalarını Şifalandırın)
12 dile çevrilmiş ve birçok ülkede çok satan kitaplar listesinde yer almıştır.Dr. Eric Pearl, The Other Side,The Leeza Show, Sally ve dünya çapında birçok televizyon Programına konuk olmuştur.Aynı zamanda, Madison Square Garden Tiyatrosu’nu tamamen doldurmuş ve seminerleri,The New York Times da dahil olmak üzere birçok dergide yayınlanmıştır.Eric, bana; aslında kim olduğumuzu unutan tanrısal varlıklar olduğumuzu ve evrene ‘tekrar bağlanma’yı öğretti..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dünyaca Ünlü Dr.Eric Pearl Saba Tümer’de” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

08 Ağustos 2018
10901
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
5652
Bademin Faydaları

Bademin Faydaları

28 Aralık 2015
1658

Sponsor Bağlantılar