Emir’in Yolu Dizisine Gizem Karaca Katılıyor..

Dizi 15 Ekim 2012
1169

Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisi’nin Ferihası büyük ihtimalle Gizem Karaca olacak..Eve Düşen Yıldırım”ın başrol oyuncusu Gizem Karaca’nın mir’i kendine aşık edip, yeni Feriha olacağı öğrenildi.
Cuma günleri zirvedeki yerini başka yapımlara kaptıran “Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu” dizisinin hızla düşen reytingi Med Yapım’ı harekete geçirdi. Feriha’yı canlandıran Hazal Kaya’nın ayrılığının ardından onun boşluğunu Beril Kayar ve Zeynep Çamcı ile doldurmaya çalışan yapımcı Fatih Aksoy, umduğunu bulamayınca B planını devreye soktu.

gizem_karaca1

Geçtiğimiz hafta yayından kaldırılan “Eve Düşen Yıldırım” dizisinin başrol oyuncusu, 2011 Miss Turkey 2. Güzeli Gizem Karaca’yla el sıkışıp ‘Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu’nun kadrosuna dahil etti. Geçen hafta milli maç nedeniyle yayınlanmayan bölümde Karaca’nın canlandıracağı karaktere dair ipuçlarına da yer verildiği öne sürüldü. Karaca’nın canlandıracağı karakterin yurt dışından geleceği ve tanıştıktan kısa bir süre sonra Emir’le(Çağatay Ulusoy) büyük bir aşk yaşayıp yeni Feriha olacağı öğrenildi. Hazal Kaya’nın ayrılığının ardından diziye Feriha’nın süt kardeşi olarak Beril Kayar ve polis rolünde de Zeynep Çamcı katıldı ancak seyirci her iki oyuncuyu da benimsiyemedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Emir’in Yolu Dizisine Gizem Karaca Katılıyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1309

Sponsor Bağlantılar