Justin Bieber Adidas NEO’nun Yeni Yüzü Oldu..

Aktüel 17 Ekim 2012
963

Genç kızların sevgilisi albümleri milyonlar satan Justin Bieber paraya para demiyor.Konserler,Albüm çalışmaları,çok yakında sinema filmi ve şimdi de Adidas NEO’nun yeni yüzü oldu sevgili Justin…Adidas’ın modayı takip eden, günlük yaşamda spor giyim tarzını seven, dinamik gençlere yönelik yenilikçi markası NEO, Justin Bieber’i yeni marka yüzü olarak seçti.

justin-bieber-Adidas-neo

Dünya çapında bir fenomen, pop ve R&B şarkıcısı olan Justin Bieber, adidas NEO’nun gençlik enerjisi ve ruhunu kendine has giyim tarzı ve müziği ile yansıtacak.
İşbirliğine ilişkin olarak adidas’ın her zaman sevdiği bir marka olduğunu belirten Justin Bieber şunları söyledi:
“Adidas NEO ile aramda modaya, özgürlük ve kendine karşı dürüst olmaya dayanan gerçek bir bağ var. ‘Believe’ isimli yeni albümümle de kendine inanmak ile ilgili mesaj veriyorum. Kim olduğunu göstermenin ilk adımı ve kendini öne çıkarmanın en iyi yollarından biri modadır. Bu benim için tadı çıkarılacak bir macera ve adidas NEO da buna inanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Justin Bieber Adidas NEO’nun Yeni Yüzü Oldu..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7581
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1167

Sponsor Bağlantılar