Bel Bölgesini İncelten,Yağ Depolanmasını Önleyen Yoğurt

Genel 05 Aralık 2012
1105

Star tv’de yayınlanan Melek Baykal’ın sunduğu programa katılan Beslenme ve diyet uzmanı Selahattin Dönmez bayanların en değer verdiği konulardan biri olan zayıflamayla ilgili bilgiler verdi.Özellikle Bel bölgesini incelten ve yağ depolanmasını önleyen yoğurt tarifi tam bir mucize..
Bu yoğurdu her gün sofranızda tüketebilirsiniz.Çünkü yoğurt zaten başlı başına kalsiyum deposu ve yağ yakımını hızlandıran bir besin.Yanında hardal ve avakado ile tüketildiğinde etkisini de daha da arttırıyor.Gelelim diğer besin hardal’a..

yogurt-avakado
Yapılan araştırmalarda her gün 1 tatlı kaşığı Hardal’ı tüketenlerin %25 ‘inde yağ yakımı hızlandıgı tespit edilmiş.Avakado  zaten kendi başına bir mucize.. Avakado vücudun karbonhidrat, yağ ve protein metabolizmasını düzenleyici etki sağlamaktadır.içerdiği A vitamini sayesinde hücrelerin yenilenmesine yardımcı olmaktadır.Ayrıca kabızlığa karşı oldukça etkili bir meyvedir.
Gelelim tarife
Yarım Avakado
1 kase yoğurt
1 kaşık hardal
Avakadoyu soyun,yoğurdu ve hardal’ı ve avakadoyu blender’dan geçirin.Hergün yemek yanında tüketebilirsiniz.Çünkü yemeklerde var olan yağı bloke ediyor,ve yağın vücutta depolanmasını önlüyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bel Bölgesini İncelten,Yağ Depolanmasını Önleyen Yoğurt” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
2768

Sponsor Bağlantılar