Maya’nın Kıyameti Şirince’ye Uğramayacak!

Aktüel 08 Aralık 2012
1047

Son günlerin en önemli konularından biri’de Maya takvimine göre 21 Aralık 2012’de dünyanın sonunun geldiği..Herkes merakla 21 Aralığı bekliyor bakalım o gün Maya’ların dedikleri gibi dünyanın sonu gelecek mi?

sirince-koyu

Bunun yanısıra kıyametin olacağı gün birtek İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyü ve Fransa’nın güneyindeki Bugarach köyü etkilenmiyecekmiş..Bu sadece bir iddaa.Bu iddaaya inanlar Şu anda Şirince köyü ve Fransa’nın güneyindeki Bugarach köyü’ne akın etmeye başladı bile..

İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı ve tarihi mimarisi,şarapları,leziz köy ürünleri ile  meşhur köyü Şirince’ye gitmediyseniz çok şey kaçırdınız demektir.Şu an inanılmaz popüler ve muhtemelen yer bulmanın imkansız olduğu bir dönemini yaşıyor.Öyle ki turizm’e inanılmaz büyük katkısı olacak bu dönemde köy halkı şimdiden hazırlıklarını tamamlamış bile..Köy halkı ve işletmeciler, o gün kıyametin kopacağına inanmasa da gelecek misafirler için bu günü anlamlı kılmak adına ”kıyamet mönüleri ve içecekleri” hazırlamayı sürdürüyor.

Ehh Mayaların ve Mavi Enerji grubu’nun iddaa ettiği gibi 21 Aralık’ta gerçekten dünyanın sonu gelecek  mi?bekleyip göreceğiz..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Maya’nın Kıyameti Şirince’ye Uğramayacak!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7612
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1195

Sponsor Bağlantılar