Yiğit Kutlu Öztürk Çok Seviliyor!

Aktüel, Biyografi, manset 02 Aralık 2012
1445

Türkiye’nin Justin Bieber’i Yiğit Kutlu Öztürk’ü yakından tanımaya ne dersiniz?”Martılarım” dediği fanları ile her geçen gün potansiyelini arttıran Yiğit sizce neden bu kadar seviliyor?
16.04.1997 doğumlu Yiğit Antalya’da dünyaya gelmiş.Tam bir koç burcu ve özelliklerini taşıyor.
Yiğit kendisini anlatıyor!Güneyde yaşayan bir kuzayliyim aslında!Antalya’da yaşıyorum ama aslen Karadenizliyim.Yaz aylarında annanem ve dedemle fındık toplarız.Annemle birlikte yaşıyoruz ve çok iyi anlaşıyoruz.Kuzenim Gürkan Uygur(Memati)hem oyuncu hem de karakter olarak çok beğenirim.Fakat rol aldığı diziyi şiddet içerdiği için pek takip edemiyorum.

yigit-kutlu-ozturk

Beş yıldır teniz oynuyorum.Hatta ilkokuldayken,Adana’da düzenlenen tenis turnavasında ikinci olmuştum.Ayrıca basketbolu’da çok seviyorum ve sık sık basketbol oynuyorum.Arkadaşım Melisa Justin Bieber’e benzediğimi söyleyerek bana bir fan sayfası açtı ve bu sayfa kısa sürede 5.bin kişi tarafından beğenildi.
Peki Yiğit Kutlu Öztürk Twitter’da Neden Fanlarına Martılarım Diyor?
Bir Çocuk Svdm dizisinde ismim Deniz’di.O yüzden fanlarım Sen “Denizsin” bizde senin “Martılarınız” dediler.Deniz ne kadar fırtınalı olursa olsun,martılar onu terketmemeye söz verdiler.Bu yakıştırma oradan geliyor.
Kızlarda en çok nelerden hoşlanır?
Temiz kalpli,akıntıyla hareket edend eğil,kendi fikri olan kızlar tercihimdir.Ayrıca çok kitap okuyan,film izleyen kızlarda hoşuma gider.Genel kültürü olan kız benim için prensesdir.


Yiğit Kutlu Öztürk’ün Sevgilisi Varmı?Kıskanıyormu?
Var ve beni kıskanmıyor ya da kıskansa da belli etmiyor…
Justin Bieber’e benzetilmek hoşuna gidiyormu?Kendini benzetiyormusun?
ustin Bieber’i başarılarından dolayı severek takip ediyorum,şarkılarını beğeniyorum.Karakter olarak çok farklıyız.Benzetenlerin yanı sıra beni görüp Sen Yiğit Kutlu Öztürk’müsün diye sorduklarında çok hoşuma gidiyor.Kendime Justin Bieber’i değil Beyazıt Öztürk’ü örnek alıyorum.Onun duruşu ve annesine olan düşkünlüğü çok hoşuma gidiyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yiğit Kutlu Öztürk Çok Seviliyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7500
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1105

Sponsor Bağlantılar