Seren Serengil’in Twitter Diyeti

Diyet ve Zayıflama 16 Ocak 2013
1298

Geçtiğimiz yaz verdiği kiloları ile dikkat çeken Seren Serengil tekrar kilo akmış olacak ki yeni diyet listesiniTwitter’da paylaşınca pek çok takipçisi bu diyeti uygulamaya başladı.
Twitter’da paylaştığı beslenme programında “Hangi saatte yerseniz yiyin, bir sonraki öğünü 5 saat sonra yiyeceksiniz” diyen Serengil’in, takipçileriyle 2 ay sürecek bir zayıflama hedefliyor!..

seren-serengil-twitter-diyeti
Seren Serengil’in Beslenme programı şu şekilde…
Sabah limonlu ılık su içerek başlanan beslenme programına göre kahvaltı ve öğle yemeği arasında çok acıkanlar ya muzlu süt içiyor ya da keçi boynuzu yiyor. Akşam yemeğinde ise sadece 4 seçeneğiniz var! Dikkat çeken bir başka ayrıntı ise kahve ve bitki çaylarının sınırsız tüketilebilecek olması.
Not:Yüzlerce kişinin uygulamaya başladığı ‘Twitter diyeti’ tartışmalara neden oldu. Bazı takipçilerin tepki gösterdiği bu beslenme programını pek çok beslenme uzmanıda tasvip etmiyor!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Seren Serengil’in Twitter Diyeti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1480

Sponsor Bağlantılar