WhatsApp’ın Yerini MessageMe Alıyor

Teknoloji 12 Mart 2013
960

Son zamanların en popüler mesajlaşma programı WhatsApp’ın yerine MessageMe aday oldu..WhatsApp ile aynı özelliklere sahip olmasına rağmen,dünyadaki en kalabalık uygulama olmasına kesin gözüyle bakılan bu uygulama, sadece mesajlaşma ile sınırlı değil.Bu yeni uygulamayla mesajlaşmanın yanı sıra anında fotoğraf çekip gönderebilir, Youtube aracılığıyla videoları, İtunes ile şarkıları paylaşabilir hatta yeteneğinizi konuşturup resim bile çizebilirsiniz.

messageme

MessageMe ile, Facebook üzerinden oturum açabilir, arkadaş listenizdekileri yeni uygulamaya davet edebilirsiniz. Karşınızdakine mesaj yollamak istediğinizde video, şarkı, fotoğraf ve resim gibi anahtarlar arasından hızlı bir tercih yapabilirsiniz.
MessageMe, Facebook Messenger, WhatsApp, Japonya’da Line, Güney Kore’de Kakaotalk ve Çin’de Wechat gibi birçok küresel rakiple karşı karşıya. Bu yarışı kim kazanır bilinmez ama ücretsiz olan bu uygulamaya ilgi şimdiden çok büyük.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“WhatsApp’ın Yerini MessageMe Alıyor” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Larry Kim Digitalzone’da!

Larry Kim Digitalzone’da!

05 Ekim 2018
11515

Sponsor Bağlantılar