Justin Bieber Türkiye’ye Geldi,Ortalık Karıştı..

Aktüel 02 Mayıs 2013
663

Merakla beklenen yıldız Justin Bieber Türkiye’ye ayak bastı,ortalık karıştı..Hayranları Justin’i rahat bırakmıyor..’Believe turnesi’ kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi stadyumunda vereceği konser için özel uçağı ile İstanbul’a gelen dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’e özel davranışlar sergilendi.. Özel uçağından indikten sonra pasaport kontrole girmesi gereken ünlü yıldız, kontrolden korumaları eşliğinde kaçıp VİP aracına bindi.Justin Bieber başta başkomiser olmak üzere havaalanında görevli polisleri peşinden koşturdu.Kontrol için arabasından inmemekte ısrar eden Justin  Bieber’ın yanı sıra korumaları da polislerle tartıştı. Pasaport kontrol başkomiseri ve memur ünlü yıldızı aracından indiremeyince, kontrol minibüsün ön tarafında bulunan perdenin arkasında yapıldı. Bu sırada Justin Bieber’in korumaları şemsiye ile basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı… O sırad  Justin, hayranları da havalimanında ünlü sanatçıyı göremeyince ağlamaya ve bağırmaya başladılar.

justin_bieber_istanbul

Daha sonra Four Seasons Otel’e giden ünlü sanatçıyı burada da hayranları otelin kapısında bekliyordu… Bieber’in özel korumaları da arkadan takip eden basın mensuplarına saldırıda bulununca ortalık savaş alanına döndü. Basın mensuplarını darp ederek araçlarına tekmeler savuran korumalar büyük arbedeye neden oldu. Olaylar sırasında araçtan inmeyen Bieber, yarım saatlik bekleyişin ardından onlarca koruma eşliğinde mutfak kapısından otele giriş yaptı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Justin Bieber Türkiye’ye Geldi,Ortalık Karıştı..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
341
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
445

Sponsor Bağlantılar