Yeni Hürrem Valide Gördüm mü Olacak?

Aktüel, Tv 29 Mayıs 2013
726

Gündem şu sıralar yeni Hürrem’in kim olacağıyla meşgul..Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin apar topar Almanya’daki ailesinin yanına gittikten sonra geri dönmeyi reddetmesi dizide yeni arayışlara neden oldu.Tükenmişlik sendromu rahatsızlığına yakalandığı ve bu sebeple diziye geri dönmeyeceği iddaa edilen Meryem Uzerli’nin yerine kim Hürrem olacak?

Vahide-Gordum

Yapım şirketi TİMS ise her türlü olumsuzluğa karşılık önlemini şimdiden aldı. Meryem Uzerli’nin dönmeme ihtimaline karşılık ikinci bir senaryo hazırlandı. Uzerli dönmezse Hürrem Sultan makyajla yaşlandırılarak senaryo gereği oğlu Şehzade Mehmet ile Amasya sancağına gönderilecek. Dizi 3 bölüm sonra yani 19 Haziran’da sezon finali yapacak. Yapım şirketinin yeni sezon için Hürrem Sultan’ı canlandıracak başka bir oyuncu arayışı içine gireceği öne sürüldü. Timur Savcı’nın ise Hürrem Sultan’ın yeni sezonda yaşlılığını oynamak üzere usta oyuncu Vahide Gördüm’le görüştüğü iddia edildi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Hürrem Valide Gördüm mü Olacak?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • nermin

  bence yeni hurrem bulmak lazim.,uzun sacli mavi gozlu..meryem uzerli gibisi bulunmasada saclarina boya,gozlerine liza ile meryem uzerliye benzetmek mumkun.kanal d de yayimlanan oyle bir gecer zamankinin kotu kadini silma elles gele bilir.hurem taktikini yapmak konusmaq onun gibi cok kolay hatta ben bile harika konusuyirum.bence unlu oyuncularda basara bilir.

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  140
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  341
  Banyolar Rengârenk

  Banyolar Rengârenk

  24 Aralık 2016
  445

  Sponsor Bağlantılar