Harry Styles Tam Bir Alışveriş Tutkunu!

Aktüel 01 Temmuz 2013
1266

One Direction grubunun yakışıklı üyesi Harry Styles tam bir alışveriş tutkunu..Son zamanlarda özgürce Amerika sokaklarında dolaşan ünlü yıldız hayranlarının sevgisine ve ilgisine karşılık vermekten de hiç çekinmiyor.

Dünyanın en çok dinlenen gruplarından olan One Direction grubunun sevilen üyesi Harry Styles en son olarak “Take Me Home” turnesi için gittiği Amerika’da şovmen James Corden ile birlikte alışveriş yaparken kameralara takıldı. New York sokaklarında James Corden ve ailesi ile birlikte gayet rahat bir şekilde dolaşan  Harry Styles’i görenler onun rahat tavırlarına daha da bir hayran kaldılar.Alışveriş sırasında James Corden ve eşine oğulları Max’ın bakımında da yardımcı olan Styles’ın bebeklere olan ilgisi de çok büyük sempati topladı.

harry-styles-alisveris

Geçtiğimiz haftalarda annesinin İngiltere, Chesfire’daki Congleton bölgesinde gerçekleşen nikâh töreninde sağdıçlık görevini üstlenen Harry Styles’ın özel hayatına da önem verdiği gözlerden kaçmıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Harry Styles Tam Bir Alışveriş Tutkunu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7567
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1159

Sponsor Bağlantılar