Kate Middleton’ın Bebeği Erkek Oldu!

Aktüel, Diyet ve Zayıflama 22 Temmuz 2013
1098

İngiltere’nin kraliyet bebeği sonunda doğdu.Aylardır süpriz bir şekilde beklenen bebek bugün dünyaya geldi.Kate Middleton ve william’ın ebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu açıklandı. Bebek, İngiltere kraliyet tahtının üçüncü sıradaki varisi oldu.
Aylardır bebeğin cinsiyeti sır gibi saklanıyordu ve bugün nihayet kraliyet bebeği doğdu.Çiftin resmi konutu Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada, 3 kilo 600 gram ağırlığındaki bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu ve yerel saatle 16.24’te (TSİ: 18.24) dünyaya geldiği bildirildi.

kate_middleton

Açıklamanın ayrıca, Kraliçe 2. Elizabeth’in resmi konutu olan Buckingham Sarayı’nın girişine asılarak, kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.Kate, bu sabah yerel saatle 06.00’da Londra’daki St. Mary’s Hastanesine götürülerek, doğuma alınmıştı. Başkent Londra 33 dereceyle son yılların en sıcak günlerinden birini yaşarken, yüzlerce gazeteci, fotomuhabiri ve kameraman hastanenin önünde bekledi. St. Mary’s Hastanesi, Prens William ve Prens Harry’nin de doğduğu hastane olarak biliniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kate Middleton’ın Bebeği Erkek Oldu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7568
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1159

Sponsor Bağlantılar