Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı?

Diyet ve Zayıflama 31 Ağustos 2013
1203

Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizisi ile büyük çıkış yakalayan ancak daha sonraki dizilerinde istediği başarıyı yakalayamayan Hazal Kaya yeni sezonda A.Ş.K dizisi ile ekranlarda olacak..
Yeni dizisinin tutacağına gönülden inanan Hazal Kaya yeni sezona da zayıflamış olarak bomba gibi girmeye hazırlanıyor..Son dizisi tutmayan ve bunalıma girdiği için kilo aldığı iddaa edilen Hazal Kaya sanılanın tersine şeker hastalığından dolayı kilo aldığını açıkladı..

hazal_kaya
Hazal Kaya’nın zayıflama süreci nasıl gerçekleşti?İşte kendi açıklaması…
Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürecim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şekerim fırlıyor, ardından düşüyor ve ben uyuyakalıyorum! Sonra hastalığıma uygun bir beslenme programı oluşturdum, yemeklerimi kendim pişirmeye başladım. 2.5 ayda sağlığıma kavuştum, 11 kilo verdim.Oyunculuk eğitimi için Amerika’ya gittim..Zayıflama sürecimi de orada geçirdim. Her gün bir buçuk saat yürümeye başladım. Ardından kendime günlük bir program çizelgesi çıkardım. Bir kardiyo-dans DVD’si aldım, onu çalışıyordum. Sabah 9.00’da kahvemi içiyor ardından ‘Fitness Blenders’ izlemeye başlıyor ve bire bir uyguluyordum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Işın Karaca 36 Beden Oldu!

Işın Karaca 36 Beden Oldu!

10 Aralık 2014
1417

Sponsor Bağlantılar