Hande Doğandemir Başarıda Hızla İlerliyor!

Aktüel, Biyografi 12 Eylül 2013
1105

Yaz sezonu dizilerinden Güneşi Gördüm’ün başarılı oyuncusu Hande Doğandemir’in yıldızı her geçen gün parlamaya devam ediyor..Güneşi Gördüm dizisi’ninde Zeynep karakterini canlandıran Hande Doğandemir hayatının bilinmeyenlerini “Instyle” dergisine anlattı..
Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra İstanbul’a geldim, kamera arkasında reji ve editörlük yaptım. O sırada programcılığa, tekniğe dair birçok şey öğrendim. Bu işlerle uğraşırken menajerim Nimet Atasoy’la tanıştım ve oyunculuk serüvenim başlamış oldu. Akademi 35,5’a giderek oyunculuk eğitimi almaya başladım. Doğru kararlar verip doğru projelerde yer aldığımı düşünüyorum.
Sıklıkla mantığımı bir kenara bırakıp duygularımla hareket ettiğim zamanlar oluyor. Bu da tabii daha kırılgan olmama yol açıyor. Zaman zaman bu özelliğimi sevmiyorum. Kendimde sevdiğim özelliğim ise iletişim kurmak konusunda zorlanmamam, bu da hayatı benim için kolaylaştıran bir şey.
Çocukken kendimi hep sahnede hayal ederdim; dans ederken, şarkı söylerken.. Okul hayatım boyunca da tüm etkinliklerde sunuculuk yaptım, dans ettim, sahneye çıktım. Utangaç bir çocuktum ama bir şekilde yapıyordum, içimde varmış demek ki…

hande-dogandemir
Moda dergilerini karıştırmayı, blogları takip etmeyi seviyorum. Çok fazla hayatımda uygulamasam da o yıl moda dünyasında ne olup bittiği hakkında mutlaka bir fikrim oluyor. Kendimi içinde rahat hissedemediğim hiçbir kıyafet beni mutlu etmiyor.
Aşık olduğumu mutlaka karşımdakine hissettiririm ve ben de hissetmek isterim. Duygularımı asla saklamam, bilsin isterim. Aşkta da -hayatın kendisinde olduğu gibi- herkesin karşısındakinin hayatına saygı duyması gerektiğini düşünüyorum. Eğer saygı, anlayış ve hoşgörü varsa bir ilişkide, sorun çıkma olasılığı da çok azdır. Maalesef uzun süredir aşık değilim.
Şu sıralar gündemimde yeni başlayan dizim “Güneşi Beklerken”den başka bir şey yok, çünkü vaktimin çoğu sette geçiyor. Sette değilsem de yine çalışıyorum; dizi için atletizm dersleri alıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hande Doğandemir Başarıda Hızla İlerliyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7618
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1197

Sponsor Bağlantılar