Andrej Pejic Eflak Prensi Radu Oldu!

Dizi 07 Ekim 2013
1209

Andrej Pejic’i görenler onun nefes kesici bir güzelliğe sahip bir bayan gibi düşünüyor ancak o “yakışıklılık” kavramını kelimenin tam anlamıyla “tepe takla” eden genç bir adam..
Ancak bu yakışıklı manken Hırvat asıllı Avustralya doğumlu Anrej Pejic’ten başkası değil..20 yaşında ve 1.83 cm boyundaki Andrej Pejic, dünyanın en güzel dış görüntüye sahip androjen mankeni olarak kabul ediliyor.

eflak-prensi-radu-andrej
Androjen manken Andrej Pejic’i bu akşam Fatih dizisinde Eflak Prensi Radu olarak izleyeceğiz..Kanal D ekranlarında ikinci bölümüyle yayınlanacak Fatih dizisinde farklı görüntüsüyle hem kadın hem erkek defilelerinde podyuma çıkan Sırp model Andrej Pejic de yer alacak. Andre Pejic, dizide Fatih Sultan Mehmet’in çocukluk arkadaşı, Kazıklı Voyvoda’nın kardeşi, Eflak Prensi Radu rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Pejic, dizinin iki bölümünde rol alacak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Andrej Pejic Eflak Prensi Radu Oldu!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1313

Sponsor Bağlantılar