Brat Pitt Sabun ve Deodarant Neden Kullanmıyor?

Aktüel 26 Ekim 2013
955

Dünyanın en yakışıklı aktörleri arasında olan Bratt Pit’in sabun ve deodarant kullanmadığını biliyormuydunuz?Evet yanlış duymadınız Bratt Pit sabunların özellikle de antibakteriyel olanların hem gezegene hem de insanın yaşlanma süreci üzerine olumsuz etkileri olduğunu okuduğundan bu yana bu ürünleri kullanmadığı ve ev yapımı doğal ürünleri tercih ettiğini öğrendik.
O zaman Brat Pitt nasıl temizleniyor?National Enquirer dergisinin iddiasına göre Pitt, sabun yerine evde hazırlanmış bir karışım kullanmayı tercih ediyor. Su, limon ve elma sirkesinden oluşan karışımı temizlikte kullanan Pitt, bu karışım yüzünden de pek de hoş olmayan bir koku yayıyormuş çevresine.Hatta çocukları onu “kokmuş baba” diye çağırıyormuş.

brad_pitt
Sevgilisi Angelina Jolie’nin de bu yüzden isyan ettiği hatta dergiye göre Bratt Pitt’e bir “çoban köpeği” gibi koktuğununu söylediği gelen iddaalar arasında..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Brat Pitt Sabun ve Deodarant Neden Kullanmıyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7452
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1074

Sponsor Bağlantılar